portakal

Gönderen Konu: Ödüllü Bilgi Yarışmamız  (Okunma sayısı 54493 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı masterbg

• Çaylak
  • Toplam: 1
Ynt: Ödüllü Bilgi Yarışmamız
« Yanıtla #40 : 05 Aralık 2006, 03:34:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
evet hediyem banada ulaştı arkadaşlar  :D ben umudumu kesmiştim :P çünkü 1 haftayı geçtiği için sonunda  kitablarım geldi buyrun bide resim çektim  ;D 

http://img222.imageshack.us/img222/4141/img0040apo0.jpg

ÇOK TEŞEKKÜRLER TRT'YE  ;)
Nerde bizde o sans :))

Çevrimdışı melihonline

• Çömez
  • **
    • SanaLYeriniZ.com
« Yanıtla #41 : 09 Aralık 2006, 22:20:40 »
evet hediyem banada ulaştı arkadaşlar  :D ben umudumu kesmiştim :P çünkü 1 haftayı geçtiği için sonunda  kitablarım geldi buyrun bide resim çektim  ;D 

http://img222.imageshack.us/img222/4141/img0040apo0.jpg

ÇOK TEŞEKKÜRLER TRT'YE  ;)

peki hediyen kaç günde gelmiş oldu toplam
İki insan açtır. Biri bilim arayan, diğeri ise parayı...

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • Toplam: 140
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #42 : 10 Aralık 2006, 01:03:14 »
Kazanılan hediye dergi aboneliği olmadığı sürece tarafımızca gönderilmektedir.
Kazanılan hediye  verilen telefon doğru ise yayını takip eden haftada telefonla ulaşılan talihlilerden adresler ve tc kimlik numaralrı onaylanır ve aynı hafta içinde kargoya verilir.
örnek: 09/12/2006 yayını talihlilerine 11-16/12/2006  tarihli haftada mesai saatleri içinde ulaşılır.

Kazanılan hediye neden gecikir?

1 Anlaşmalı kargo şirketinin talihlinin bulunduğu adrese yakın bir şubesi olmaması!(bu durumlarda uygun kargo şirketi taşımayı devir alır)
2 Talihlinin bulunduğu adrese yakın hiç bir kargo şirketinin bulunmaması bu durumlarda dahi hediyeyi ulaştırıyoruz ancak gecikme yaşanıyor
3 Dergi abonelikleri kazanılan ay içerisinde değil abonlikleri bir sonraki ay başlamaktadır Örnek: aralık ayında kazanılan dergi aboneliği ocak ayında gönderilmeye başlar.Buda bir gecikme değildir talihliyle irtibata geçildiğinde bu husus belirtilir.

Bu durum talihlinin yarışmaya kayıt yaptırırken verdiği bilgilerle doğru orantılıdır.Verilen yanlış telefon numarası ve elektronik posta adreslerinden kaynaklanan iletişim sorunu ve buna bağlı gecikmeler bu durumun dışındadır.
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

remzi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 10 Aralık 2006, 01:22:40 »
haftada ortalama kaç kişi katılıyor ?

allturnam38

• Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 10 Aralık 2006, 01:24:35 »
ortalama 10 bin civarı kısı  diye biliyorum  ;D ;D ;D

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 10 Aralık 2006, 01:27:58 »
doğru biliyorsun, ama bu sorunun zorluğuna bağlı olarak değişiyor.

Çevrimdışı eRRoR_CT

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #46 : 10 Aralık 2006, 16:55:33 »
Cvp Yolladım bakalım ne çıkcak  ::) iddaadan cıkmıyo bari burdan cıksın  ;D ;D ;D

Çevrimdışı AdehaN_DeSTaN

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #47 : 11 Aralık 2006, 21:28:11 »
arkadaşlar ne mutlu size ki en azından programları zamanında izleyebiliyorsunuz.. ve zamanında cvp verebiliyorsunuz..
bilisim rüzgarı programını hiç kaçırmam ama tekrarlarını gece yarısıa kadar çalıştıgım için hep tekrarlarını izleyebiliyorum ne deyim önce şans sizizn yüzünüze gülsün sonrada benim

bu forum ve program yöneticilerine linux pardus vs.. ye emegi gecenlere tşk eder başarılarının devamını dilerimm...   :)

Çevrimdışı Dark

• ScriptKiddie
  • Çömez
  • **
  • Toplam: 11
  • DarknesS
« Yanıtla #48 : 26 Aralık 2006, 17:13:26 »
Abi ben burdaki soruları 6 aydır doğru cevaplıyorum hala bişey alamadım..Alan varmı??
aynen ben de fırsat buldukca cevapliyorum :D baya oldu ama hala bisi kazanamadik:)))
Security Expert / MCSE+S

Çevrimdışı Delii

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #49 : 26 Aralık 2006, 18:34:43 »
ben kazandığım hediyeyi göndermek için verdiğim sabit tlf nosu trt tarafından aranmış kimlik nuımaram sorulmuş bende evde olmadığım için cevap verememişler. benim onlara ulaşmam söylenmiş bende iletişim bölümünden olayı yazdım ama tam olarak nereden nasıl iletişime geçeceğimi bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 26 Aralık 2006, 18:47:38 »
sana en kolay yoldan nasıl ulaşılabileceğini bildiren ( cep tel gibi) iletişim yollarını [email protected] adresine e-mail ile bildirmen gerekli..

Çevrimdışı Delii

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #51 : 26 Aralık 2006, 18:52:27 »
Tşkler. bildirdim

Çevrimdışı TeKNoKoLiK

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #52 : 26 Aralık 2006, 19:33:44 »
bu programı 6 yıldır izliyorum (internettvden beri) sonunda hediye kazandım: photoshop magazin dergisi, teşekkürler bilişim rüzgarı  :D

Çevrimdışı Yasin MENEKŞE

• Usta
  • Toplam: 74
  • " Hayal Kurmak Bilgiden Daha Önemlidir. "
    • Kişisel Sitem
« Yanıtla #53 : 26 Aralık 2006, 23:52:43 »
hocam bizde 2 aydan beri yolluyoz ama bişey yok bunu makine otamatik seçiyor galiba bigün bizede şans gelri inşallah yaw :) :) :)
AkzoNobel Kemipol - Kansai Altan'da Laboratuar Teknisyeni 

Çevrimdışı raskol

• Çaylak
« Yanıtla #54 : 27 Aralık 2006, 00:15:59 »
ben gecen seneden beri yolluyorum ..Ama tabi  buda şans işi bilgisayar kendi seciyor...
RASKOL

Çevrimdışı oguzhankoc

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #55 : 30 Aralık 2006, 18:30:28 »
Ya arkadaşlar ben bu son yapılan yarışmada photoshop magazin kazandım ama nasıl gelcek bu hediye .. bide beni aradılar photoshopmagazin e üye olun falan bişiler diyolar nasıl olcak yetkililerde yardım istiyorum ( ayrıntılı bi şekilde ))please

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #56 : 31 Aralık 2006, 17:27:56 »
Ya arkadaşlar ben bu son yapılan yarışmada photoshop magazin kazandım ama nasıl gelcek bu hediye .. bide beni aradılar photoshopmagazin e üye olun falan bişiler diyolar nasıl olcak yetkililerde yardım istiyorum ( ayrıntılı bi şekilde ))please

Hediyeniz aralık ayında kazandıysanız aboneliği ocak ayında başlar.
 TRT yetkilileri tarafından aranırsınız TC. kimlik numaranızı, adres ve telefonunuzu onaylarız. Bilgilerinizi photoshop magazine bildiririz aboneliğinizi kazandığınız ayı takip eden ayda başlatırlar.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2007, 15:01:44 Gönderen: Tarık AYTER »
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

Çevrimdışı oguzhankoc

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #57 : 31 Aralık 2006, 18:40:53 »
TARIK AYTER size çok çok teşekkürlerimi iletirtim yardımınız ve ilginizden dolayı...ya ben burda arkadaşların yorumlarını okudum aylardır katılıyorlarmış bişi çıkmıyomuş ama neden se ben ilk katılışta kazandım şansta var ben de hee herkese slm kendinize ii bakın bilisimrüzgari....

Faik Özkara

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 31 Aralık 2006, 21:18:09 »
Valla bende ne diyeyim daha yeni kayıt oldum ve 3 hafta oldu kayıt olalı.Bakalım zaman ne gösterecek.

Çevrimdışı yusuf_atgm

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #59 : 05 Şubat 2007, 21:00:48 »
18/11/2006 tarihli çekilişten PcNet Dergisi aboneliği kazanmıştım o günden bu güne dergiyle ve proğram sorumlularıyla yazışmama rağmen dergim elime geçmedi. telefonla bir arkadaş bilgilerimi kazandığım günlerde teyit etmişti ondan sonra herhangi bir dönüt alamadım işin açıkcası artık dergimin geleceğine güvenimde sarsıldı.
Yusuf Yalçın
Dursunbey / Balıkesir

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #60 : 05 Şubat 2007, 21:16:49 »
18/11/2006 tarihli çekilişten PcNet Dergisi aboneliği kazanmıştım o günden bu güne dergiyle ve proğram sorumlularıyla yazışmama rağmen dergim elime geçmedi. telefonla bir arkadaş bilgilerimi kazandığım günlerde teyit etmişti ondan sonra herhangi bir dönüt alamadım işin açıkcası artık dergimin geleceğine güvenimde sarsıldı.
Yusuf Yalçın
Dursunbey / Balıkesir

Konu Değerlendirilecektir Şuan saatin 21.11 olması nedeni ile bir yorum yapma şansım yok. Kişisel bilgilerinizi ve detayları özel mesaj olarak atamanızı istemek durumundayım.Yarın bu konu ile ilgilenileceğinden şüpheniz olmasın.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2007, 21:19:02 Gönderen: Tarık Ayter »
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : 05 Şubat 2007, 22:56:49 »
Her ay 40-50 şanslı izleyicimiz hediye kazanıyor ve hediyeleri kendilerine ulaştı. Senin bu aksaklığın nereden kaynaklanıyor hemen araştırıp sonuça ulaştıracağız. Bu konuda şüphen olmasın. PC net dergisi yetkililerine bu durumun sonucunu soracağız. Dergiler bizim elimizde değil, Pc net aboneliğini başlatıyor. Geç olsa bile telafisi olacaktır, içini rahat tut,saygılar...

Çevrimdışı elfun

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #62 : 11 Şubat 2007, 21:53:47 »
 :) :)arkadaşlar ben de hemen hemen her hafta soruyu cevaplıyorum.ama çekilişte çıkmıyorum.ısrarla devam edeceğim.

Çevrimdışı silver_eagle

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #63 : 25 Şubat 2007, 22:14:09 »
İnternet Tv Programından beri yarışmayı takip ediyodum Şans Bu hafta Güldü..İsmimi görünce Şaşa Kaldım. Kısmet işte arkadaşlar.Heğinize Bol Şans ;)

Çevrimdışı karasu1

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #64 : 16 Nisan 2007, 17:57:10 »
geçen hafta yarışmada west çalışma masası çıkmıştı.bir hafta geçmeden hemde istediğim adrese bu kadar kısa zamanda teslim edildi.
emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çevrimdışı webisweb

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #65 : 21 Nisan 2007, 17:02:34 »
ben kazandım beni yani evi aradılar ben programı izleyemediğim için hakkınızı kaybettiniz dediler

Çevrimdışı kekillici

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #66 : 28 Nisan 2007, 19:50:49 »
arkadaşlar kazanma şansımız yaklaşık onbin  de bir de olsa şans bana güldü ve bu hafta oki b 2500  mono yazıcıyı kazandım   ama kazansamda kazanmasam da hem kendimi test etme açısından hemde zevkli olduğundan bu programı çok seviyorum  ve her hafta aralıksız takip ediyorum   birde şu yazıcı ne zamn gelecek onu öğrensem çok iyi olacak  bekliyoruz bakalım  ama mutlaka gelir çünkü  bu program trt nin programı yani devlet demek oluyo onun için güven meselesi olmaz  herkeze bol şanslar

Çevrimdışı emmi

• Çaylak
  • Toplam: 10
« Yanıtla #67 : 28 Nisan 2007, 20:26:39 »
1 ile 2 hafta arasında geliyormuş.

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #68 : 28 Nisan 2007, 22:01:57 »
arkadaşlar kazanma şansımız yaklaşık onbin  de bir de olsa şans bana güldü ve bu hafta oki b 2500  mono yazıcıyı kazandım   ama kazansamda kazanmasam da hem kendimi test etme açısından hemde zevkli olduğundan bu programı çok seviyorum  ve her hafta aralıksız takip ediyorum   birde şu yazıcı ne zamn gelecek onu öğrensem çok iyi olacak  bekliyoruz bakalım  ama mutlaka gelir çünkü  bu program trt nin programı yani devlet demek oluyo onun için güven meselesi olmaz  herkeze bol şanslar

Yazıcınız Önümüzdeki hafta kargoya verilir.
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

Çevrimdışı kekillici

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #69 : 29 Nisan 2007, 13:12:22 »
arkadaşlar peki bu hediyeler  nerden gönderiliyor yani hangi şehirden

Çevrimdışı emmi

• Çaylak
  • Toplam: 10
« Yanıtla #70 : 29 Nisan 2007, 19:08:21 »
Stüdyo çekimeleri İzmirde gerçekleştiriliyor sponsorlar oradan bulunup İzmirden gönderiliyor olabilir. Ama TRT büyük bir televizyon başka yerlerdeki sponsorları toplayıp değişik bölgeleden iletebilir.

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #71 : 29 Nisan 2007, 23:03:43 »
internet tv programından berı bu soruları cevaplıyorum ama hala bısey kazanabılmıs değilim:)

Çevrimdışı ©ODEGON27

• Usta
  • Toplam: 37
  • :::MALİYECİ::: Gaziantep-Sivas
    • **Codegon27 Blog**
« Yanıtla #72 : 29 Nisan 2007, 23:38:19 »
bu hafta ile 3.kere yanlış cevap varmiş bulunmaktayım. ;D sorular zor mu yoksa çalışmadığım yerlerden mi gemiş sorular?

kelebekbaby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #73 : 07 Mayıs 2007, 14:22:21 »
slm arkadaşlar ben hatice karaguzel o yarışmaya uzun süre katıldım sonunda nisan ayı ödüllerinden birini kazandım. saolsunlar arayıp haber verdiler. nisan ayında alıcaksınız dediler hala alıcaz bekliyoz baakalım. harika bir program o kesin. şansızın bol olsun arkadaşlar.bir de bir kere katılan bi daha katılabiliyormu? ???

Çevrimdışı Burak Özdemir

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 72
    • web Blog
« Yanıtla #74 : 07 Mayıs 2007, 14:35:52 »
slm arkadaşlar ben hatice karaguzel o yarışmaya uzun süre katıldım sonunda nisan ayı ödüllerinden birini kazandım. saolsunlar arayıp haber verdiler. nisan ayında alıcaksınız dediler hala alıcaz bekliyoz baakalım. harika bir program o kesin. şansızın bol olsun arkadaşlar.bir de bir kere katılan bi daha katılabiliyormu? ???

hediyeniz mutaka size  ulaşacaktır ,bundan şüpheniz olmasın. Haliyle geçikme olabiliyor..

nedenlerinden bir kaçıda yazılmış...bknz.
Kazanılan hediye dergi aboneliği olmadığı sürece tarafımızca gönderilmektedir.
Kazanılan hediye  verilen telefon doğru ise yayını takip eden haftada telefonla ulaşılan talihlilerden adresler ve tc kimlik numaralrı onaylanır ve aynı hafta içinde kargoya verilir.
örnek: 09/12/2006 yayını talihlilerine 11-16/12/2006  tarihli haftada mesai saatleri içinde ulaşılır.

Kazanılan hediye neden gecikir?

1 Anlaşmalı kargo şirketinin talihlinin bulunduğu adrese yakın bir şubesi olmaması!(bu durumlarda uygun kargo şirketi taşımayı devir alır)
2 Talihlinin bulunduğu adrese yakın hiç bir kargo şirketinin bulunmaması bu durumlarda dahi hediyeyi ulaştırıyoruz ancak gecikme yaşanıyor
3 Dergi abonelikleri kazanılan ay içerisinde değil abonlikleri bir sonraki ay başlamaktadır Örnek: aralık ayında kazanılan dergi aboneliği ocak ayında gönderilmeye başlar.Buda bir gecikme değildir talihliyle irtibata geçildiğinde bu husus belirtilir.

Bu durum talihlinin yarışmaya kayıt yaptırırken verdiği bilgilerle doğru orantılıdır.Verilen yanlış telefon numarası ve elektronik posta adreslerinden kaynaklanan iletişim sorunu ve buna bağlı gecikmeler bu durumun dışındadır.

Ay hafta içerisinde birden fazla kez katılamazsınız.Gelecek hafta yeni soruya cevap verebilirsiniz..

iyi günler..
TRT - Bilişim Rüzgarı & Burak Özdemir.net

Çevrimdışı ©ODEGON27

• Usta
  • Toplam: 37
  • :::MALİYECİ::: Gaziantep-Sivas
    • **Codegon27 Blog**
« Yanıtla #75 : 01 Haziran 2007, 15:04:38 »
yasal olarak en az 2 yıl garanti verilmesi şart.. garantisiz olmaz zaten o mal.hediye bile olsa

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #76 : 01 Haziran 2007, 23:13:57 »
TARIK AYTER size çok çok teşekkürlerimi iletirtim yardımınız ve ilginizden dolayı...ya ben burda arkadaşların yorumlarını okudum aylardır katılıyorlarmış bişi çıkmıyomuş ama neden se ben ilk katılışta kazandım şansta var ben de hee herkese slm kendinize ii bakın bilisimrüzgari....

Aylardırmı katılıyoruz???Yıllar oldu yıllar:) çok şanslısınnnnn.En çok istediğim o chip dergisinin 1 yıllık abonelik vermelerıydı.Diğer hiçbirşey gözumde yoktu:) şimdi verilen dergi ve verdikleri 1 yıllık sayıyı vermıyorlar.Ama olsun hırs yaptım kesin kazanacam birgün:)

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
« Yanıtla #77 : 02 Haziran 2007, 00:04:19 »
Bende ne kadar şanslımışım arkadaşlar çünkü bende ilk kez katıldığımda 3 aylık pc net dergisi kazandım.Ama ondan sonra ki her soruya cevap veriyorum yaklaşık bir senedir bişey çıkmıyor.Cevaplamaya da devam ediyorum.Bu arada herkese bol şanslar.

3fsan3

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 02 Haziran 2007, 20:53:23 »
selam arkadaşlar ben daha bu gün kayıt oldum  bu haftaki soruyu bende doğru bildim ama tabi çıkacak diye bir şey yok.Bu arada kuralarda çıksa bile cumartesi günkü programıda seyretmemiz gerekiyor galiba!
çünkü ordada bir soru soruluyor bildiğim kadarıyla

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
« Yanıtla #79 : 02 Haziran 2007, 21:19:39 »
Evet arkadaşım soruyu cevaplayıp tv programını da izlemen gerekiyor.Çünkü programın içinde olanlardan da soru soruyorlar bu soruyu da doğru bilirsen hediye kazanıyorsun.

Bilişim Forum

« Yanıtla #79 : 02 Haziran 2007, 21:19:39 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor