Gönderen Konu: Kravat  (Okunma sayısı 908 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı frmdb33

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 2
  • Toplam: 0
Kravat
« : 15 Mayıs 2015, 16:58:30 »
Mor You are not allowed to view links. Register or Login çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen renklerden biri de mor kravattır. Gerek saten kravat grubunda, gerekse dokuma microfiber kravat grubunda üretimi kravat al tarafından yapılan mor kravat, hem mendilli hem de mendilsiz olarak müşteriye sunulmaktadır.

Son yıllarda kullanımı desenli kravatlar kadar artan düz renk saten kravatlar konusunda da 50’nin üzerinde renk seçeneğini müşterisinin kullanımına sunan kravat al, saten kravat grubunda bulunan ve farklı tonlarının yer aldığı mor kravat ihtiyacı olanların taleplerini de karşılamaktadır. Türkiye’nin kravatçısı konumunda bulunan ve gerek saten kravat çeşitleri, gerekse de dokuma kravat çeşitleri içerisinde geniş renk ve desen seçeneğiyle kravat ihtiyacı olanların beklentilerini fazlasıyla karşılayan kravat al, mor kravat arayanların da tercihi olmaktadır.

Bilindiği gibi uzun yıllardan buyana Kravat, erkeklerin vazgeçemediği önemli giyim aksesuarlarından biridir. Son yıllarda değişen moda trendlerine paralel olarak, kravat modellerinde de değişkenlik gözlenmektedir. Daha önceki yıllarda daha çok tercih edilen geniş kesim kravatlar, artık yerlerini slim kravat, yani ince kesim kravat modellerine bırakmıştır. Slim mor kravat, yani ince mor kravat arayanların ihtiyaçlarına bu grupta da cevap veren kravat al, ürettiği mendilli ince mor kravat ve mendilsiz mor kravat ürünlerini kullanıcısına sunmaktır.

Slim kravatlar, yani ince kravatlar genişlik olarak üretici firmaların kendi kreasyonlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kravat al, slim kravat grubunu 6cm genişliğinde üretmektedir. Bu grubun yanı sıra yine taleplere cevap verebilmek adına, ultra slim kravat çeşitlerini de 4cm genişliğinde müşterisinin kullanımına sunmaktadır.

Slim kravat grubun yanı sıra, diğer kravat kesimi de, kullanımını hiç yitirmeyen klasik kesim kravatlardır. Klasik kesim kravat daha çok orta yaş düzeyinin tercih ettiği bir kesimdir. Bu grupta yer alan mor klasik kravat, hem klasik saten kravat, hem de klasik dokuma kravat olarak üretilmektedir. Klasik mor kravat da isteğe göre hem mendilli, hem de mendilsiz seçeneğiyle üretilmektedir.

Kaliteli You are not allowed to view links. Register or Loginnasıl anlaşılır diye sorulan bir sorunun en kısa cevabı, o kravatın el işçiği üretimi olmasıdır. Kaliteli bir kravat, el işçiliği üretimi olmalıdır. Çünkü kravat içinde kullanılan telanın rahat hareket etmesi, kravatın daha düzgün durması için önemli bir unsurdur. Elle dikilen kravat, daha seyrek bir dikişe sahiptir, bu da telanın kravat içerisinde daha rahat hareket etmesini ve böylece kravatın daha düzgün durmasını sağlar. Kravat al, üretimini ve satışını yaptığı tüm kravat çeşitlerini el işçiliği olarak üretmektedir. Bu anlamda, mor kravat çeşitleri de el işçiliğiyle üretilmektedir.

Bazı kravat üreticisi firmalar, el işçiliği üreminin dışında makine üretimi de yapmaktadırlar. Makine üretimi el işçiliği üretime göre daha basit ve daha seri bir üretim şeklidir. Ancak el işçiliği üretime göre, makide dikim kalitesi daha düşüktür.

Bilişim Forum

Kravat
« : 15 Mayıs 2015, 16:58:30 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor