Gönderen Konu: NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?  (Okunma sayısı 1022 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı taylanyagmurlu

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 1
  • Toplam: 0
NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?
« : 13 Haziran 2015, 04:26:29 »
Her öğrenci farklı bir bireydir. Bilgi dağarcığı ve motivasyonu kısacası hazır bulunuşluk seviyesi her birinin farklı farklıdır. Farklı şekilde algılar, farklı yöntemlerle daha iyi öğrenir, farklı çalışma ve öğrenme hızlarıyla üzerinde çalışılan materyali içselleştirir. Tüm bu farklılıkların kalabalık ders ortamında öğrenci için engel olmaktan çıkması için kendisine özel bir desteğe ihtiyacın olması doğaldır. Matematik özel ders, YGS özel ders gibi bölümler vardır.

Özel ders sürecinde öğrenci tam ihtiyacı olan konulara odaklandırılır. Kalabalık bir sınıfın geneline değil öğrenciye uygun materyal (konu anlatım dokümanları, testleri, vs.) kullanımı ile dersin amacına ulaşması sağlanır. Böylece enerji ve zaman ekonomik bir şekilde kullanılmış olur.

Evrensel Özel Ders Merkezi, her konunun ardından konu ile ilgili hem öğretmenlerimizin kendi testleriyle hem de diğer yayın evlerinin testleriyle anlatılan konuların pekiştirilmesini sağlar.Böylece özel ders daha verimli hale gelir ve anlatılan konunun pekiştirilmesi,unutulmaması sağlanır.

Kaynak:  You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

NEDEN ÖZEL DERS ALMALIYIM?
« : 13 Haziran 2015, 04:26:29 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor