Gönderen Konu: VideoWall hangi amaçlarla kullanılabilir?  (Okunma sayısı 545 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iDisplay

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
VideoWall hangi amaçlarla kullanılabilir?
« : 15 Temmuz 2015, 12:40:54 »
Sunum, ürün tanıtımları, reklam, bilgilendirme, yönlendirme amaçları ile VideoWall kullanılabilir.
Müşterilere ulaşılmak istenen hemen her alanda karşınıza VideoWall çıkabilir. Diyelim ki bir restorana gittiniz, menü içeriklerini bir VideoWall alt grubu olan MenuBoard'larda görebilirsiniz ya da bir mağazaya gittiniz, ürün tanıtımları için mağaza içinde, dışarıdan geçen potansiyel müşterilerin ilgisi çekmek için de mağaza girişlerinde VideoWall'lar kullanılabilir.
VideoWallar sadece ticari amaçla değil, günlük pratikleri kolaylaştırma amacıyla da kullanılabilir. Bir eğitim kurumu VideoWall'u eğitim amacıyla anlatılan konunun sunumu amacıyla kullanabilir. Katılımcının çok olduğu bir yönetim kurulu toplantısında da VideoWall içeirk takibi için kullanılabilir. Anlık veri takibinin büyük önem taşıdığı endüstriyel alanlarda üretim bandı takibi, güvenlik kontrolü amaçlarıyla da VideoWall kullanılabilir. Çoklu kullanım alanlarında diğer bir deyişle insan trafiğinin yoğun olduğu hava alanları, terminaller gibi alanlarda yolcu bilgilendirme ve yönlendirme amacıyla VideoWall kullanılabilir.

Bilişim Forum

VideoWall hangi amaçlarla kullanılabilir?
« : 15 Temmuz 2015, 12:40:54 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor