Gönderen Konu: Klima Yetkili Servisi Tamir Bakım Montaj Arıza Servis Merkezi  (Okunma sayısı 597 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yetkiliservis

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 3
  • Toplam: 0
Türkiye’nin En Güvenilir Klima Yetkili Servisi

İlk Günkü Gibi Konfor ve Tasarruf…

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Yetkili klima servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir.

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or LoginNeden Önemli?[/b]

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

Cihazın verimli çalışması için,
Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
Enerji tasarrufu sağlamak için,
Fatura maliyetlerini azaltmak için,
Sağlığınız için,
Konfor ve güvenliğiniz için,
Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
Klimanın ömrünü uzatmak için,
Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

You are not allowed to view links. Register or Login

Klimanızın %100 verimle çalışmasını; sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Servis Home'un You are not allowed to view links. Register or Login[/b] çözümlerinden yararlanın!

Sağlığınızı ve Güvenliğinizi Tehlikeye Atmayın!

Maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamanız için yaptırmanız gereken You are not allowed to view links. Register or Login[/b] bakımı, yetkili servislerce gerçekleştirilmesi gereken bir uygulama. Herhangi bir yetki belgesi olmayan firmalar tarafından düşük ücretlerle yapılan hizmetlerden yararlanmamanızı öneriyoruz. Düzenli olarak yaptırıldığı taktirde bakım hizmetlerinin yararını göreceksiniz.

[image]http://www.klimaservis.com/wp-content/uploads/klima-bakim-6.jpg[/image]Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 11 56
Telefon: 0212 660 81 31
GSM: 0549 226 24 24Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor