Gönderen Konu: Dedektif,kişi takibi  (Okunma sayısı 446 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı raikeslee

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Dedektif,kişi takibi
« : 10 Aralık 2015, 02:00:06 »
sizler ile dedektiflik deneyimimi paylaşmak istiyorum..
Kasım ayında amcam ile birlikte bir beyaz eşya mağazasının  devren satılık olduğunu gördük ve kişiler ile oturup konuştuk.Devir fiyatı çok cazipti ve kişilerin davranışları biraz tuhaf geldi bana..Amcam biran önce devir işlemlerini yapmak için hesabındaki parayı çekmek için bankaya talimat verdi ben kişilerden şüphelendiğim için internetten araştırma yaparak bir dedektif bürosuna ulaştım.Konuyu izah ettim,dedektiflik bürosu bu konuda bana yardım edebileceklerini söylediler.Ve ofislerine davet ettiler.anlaştık ve 4 gün takip ve araştırmalar yapıldı.Mağazadaki ürünlerin hepsinin çalıntı olduğu ve ürünlerin naylon fatura olduğunu tespit ettiler ve bizi 750 bin tl zarar etmekten kurtardılar.Gerçekten işlerinde çok başarılılar http://ekip-dedektiflik.blogspot.com.tr/ kendilerine teşşekür ederim

Çevrimdışı akademidedektif

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Dedektif,kişi takibi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2017, 15:17:17 »
Bende anlatıyım o zaman bende özel dedektif hizmeti almadan önce böyle bir şeyin gereksiz olduğunu düşünüyorduk.Ama aldığım dedektiflik hizmetinden sonra hem işimde hemde özel hayatımda güvenebileceğim neredeyse tek kişiler dedektifler.İş yerimde yapılan kapsamlı taramayı yürüten dedektifler böcek imhası ve personel takibi gibi konularda bana yardımcı oldular.Bu yüzden bu kadar başarılı bir firmanın ismini vermekten çekinmiyorum akademi dedektiflik benim ve şirketimin daha ileriye gitmesi için elinden gelenin en iyisini yaptı.Bu konuda herhangi bir isteginizde akademi dedektiflik sektörün bence 1 numarası .

http://www.akademidedektiflik.com/

Bilişim Forum

Ynt: Dedektif,kişi takibi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2017, 15:17:17 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor