Gönderen Konu: www.buradami.com  (Okunma sayısı 540 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı buradami.com

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 6
  • Toplam: 0
www.buradami.com
« : 05 Ocak 2016, 14:34:53 »
                Türkiye’nin En Yeni İlan Sitesi
2015 yılında kurulan  www.buradami.com , bireysel kullanıcılarını ve kurumsal iş ortakları olan emlak ofisleri ve Otomotiv Galerilerine, En kaliteli hizmetlerini kendi alt yapısı ile buluşturarak, Emlak ve Otomotiv sektörünün nabzını tutmayı ve En İyi Satışa Ulaştırmayı hedeflemiştir.,
Bu Hedeflemede www.buradami.com sadece Otomotiv ve Emlak değil Alışveriş de aklınıza gelecek Her şeyi Potansiyel Alıcılarına Ulaştıracak Yapıda Dizayn Edilmiştir.
Kısa zaman içinde, Seri İlan ve E-ticaret sektörünün en büyük sitesinden biri Olmayı Hedefleyen www.buradami.com Ailesi Tüm Yatırımlarını Bu yönde Geliştirerek Hızla İlerlemektedir.
2015 Yılını Son 3 ayında CNR Tem.Org. San. Tic. Ltd. Şti. Bünyesinde Faaliyete geçen www.buradami.com Kullanım Alışkanlıklarınızı Bozmadan Anlaşılır Ve Kolay Kullanılır Bir Sistemle ile Siz Değerli Müşterilerine En iyi hizmeti vermeyi, Hedef ve Amaçlarınızı En kısa sürede Hayata Geçirebilmeyi Öncelik Prensip Edinmiştir.
İlan ve Kurumsal Mağza sistemine Tonlarca Para Harcamadan     Uygun Fiaytlar ile Ürününüzü Alıcısına ulaştırabileceğiniz, 
                 Türkiye’nin En Yeni İlan Sitesi
                       www.buradami.com   

Bilişim Forum

www.buradami.com
« : 05 Ocak 2016, 14:34:53 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor