portakal

Gönderen Konu: Commvault Mali Yılı Güçlü Müşteri Momentumu ile Yüksek Bir Puanla Tamamladı  (Okunma sayısı 438 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 202
  • Toplam: 0
--2016 Mali Yılı 4. Çeyreğinde Commvault’un entegre çözümler portföyünün benimsenmesi, bütün bölgelerde çeşitli endüstrilerde müşteri artışını destekledi --

Tinton Falls, NJ –  Mayıs 2016 – Kurumsal veri koruma ve bilgi yönetiminde global bir lider olan Commvault (NASDAQ: CVLT), art arda ikinci çeyrektir müşteri artışını ve on-premise (yerinde), mobil ve bulutta iş-kritik verileri saklama, erişme ve kurtarmanın bütünsel, yüksek derecede ölçeklenebilir ve uygun maliyetli araçlarına olan talebin artmasıyla desteklenen momentumu duyurdu.
 
2016 Mali Yılı 4. Çeyreğinde Commvault’un veri yönetimi çözümleri ve servislerine yaptıkları yatırımları genişleten yeni ve var olan müşteriler şunlardır, ancak bunlarla sınırlı da değildir:

•   ABN Amro Clearing Bank N.V.
•   AECOM
•   Ann Summers
•   ATEA A/S 
•   BAE Systems
•   Cineca
•   Clifford Chance
•   Clinicient
•   Cobb County Government
•   Community First Data Services
•   ABD Gazi İşleri Bakanlığı
•   Dubai Municipality
•   Dura Vermeer N.V.
•   Eastern Bank
•   Fife Council
•   Finanziaria Internazionale
•   ICT Concept
•   Lepida SpA
•   Loews Hotels
•   Metro Trains Melbourne
•   Reydel Automotive
•   Roswell Park Cancer Institute
•   SPAR ICS
•   University of Oslo
•   Verizon Enterprise Solutions
•   Vicunha
   
Clinicient teknoloji operasyonları müdürü Joel Maag, “Commvault’un yerleşik veri tekilleştirme ve ‘snap’ yönetimi özellikleri ile daha önce gerçekleştirmekte zorlandığımız, Felaketten Kurtarma, yönetmelik ve güvenlik gereksinimlerini karşıladı. Diğer taraftan da, depolama maliyetlerini düşürecek, ağ trafiğini azaltacak ve kritik verileri yönetmemize izin verecek şekilde, verilerimizin kapladığı alanda hemen bir azalma gördük. Commvault’un açık veri platformu ve önemli teknolojik iş ortaklıkları, bir üreticiye bağlanma konusundaki kaygılarımızı ortadan kaldırdı. Microsoft, Pure Storage ve diğerleri gibi üreticilerle entegrasyon, iş gereksinimlerini karşılamak, yeni verimlilikleri teşvik etmek ve BT operasyonlarımızda daha fazla performans elde etmek için gereksinim duyduğumuz üçüncü parti bir çözümü seçme konusunda bize esneklik sağladı” dedi.

SPAR ICS CEO’su Andreas Kranabitl da, “Commvault e-posta arşiv çözümünün başarılı kurulumundan sonra, merkezi yedekleme süreçlerini yönetmek için de Commvault’u kullanmak mantıklı bir adımdı. Bütün modüllerin kesintisiz entegrasyonu sayesinde, bir platformdaki modern bir veri yönetimi sürecinin tüm gereksinimleri karşılanmış oldu. Bütünsel bir proje yönetimi ve Commvault ekibi tarafından yönetilen profesyonel bir geçiş, projeleri başarı ile ve zamanında tamamlamamızı sağladı” dedi.

2016 Mali Yılı 4. Çeyreğinde portföye eklenen müşterilerin duyurulması, Commvault Data Platform’daki son yeniliklerin ardından geldi. Yenilikler, müşteriler, iş ortakları ve üçüncü parti yazılım geliştiriciler için platformun değerini daha geniş bir uygulama ve yazılım ekosistemi yelpazesine kadar genişletti. Ayrıca, daha fazla özel seçeneğe izin verirken, üreticiye bağımlılığın azaltılmasına yardım etti ve artan veri taşınabilirliğini de kolaylaştırdı. Yeni özellikler, şirketin entegre çözüm portföyündeki son yenilik dalgasını temsil ediyor – portföy Commvault Data Platform, Commvault Software ve Commvault Services’i içeriyor. Commvault’un çözüm portföyünün 11. sürümü, ilk kez 2015’in Ekim’inde sunulmuştu.
 
Commvault yönetim kurulu başkanı, başkanı ve CEO’su N. Robert Hammer, “Çeyrek dönem ve mali yılsonunda, güçlü müşteri momentumu ile birlikte Commvault Data Platform ve yeni nesil yazılımların benimsenmesinden gurur duyuyoruz. Açıkçası dünyadaki organizasyonlar son iki çeyrek dönemde pazara sunduğumuz yenilikleri benimsediler ve biz endüstrinin tepkisi ile bundan daha mutlu olamazdık. İleriye doğru ise, müşterilerimizin başarısına yol açacak kritik iş anlayışının kilidini açarken, onların verilerini stratejik bir varlığa dönüştürmelerine yardım etmek için, entegre çözümler portföyümüzün başarısına dayanmakta kararlıyız” dedi. 

Nasıl bir Commvault müşterisi olunabileceği konusunda daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: http://www.commvault.com

Commvault Data Platform ve Commvault Software Hakkında
Commvault’un entegre çözümler portföyünün 11. Sürümü – Commvault Software, Commvault Data Platform ve Commvault Services’i içerir – kritik iş anlayışını açmak ve müşterilerin teknoloji yatırımlarından yeni değer elde edilmesini sağlamak için eski veri yönetiminden modern bir veri ortamına geçişi hızlandırarak, müşterilerin verilerini aktifleştirmelerine yardım etmek için mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır. Commvault Software, gelişen pazar trendlerini, büyüyen alanları ve müşteri kullanım durumlarını karşılayan veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımı alanlarında sunulan endüstri lideri bir üründür. Commvault Data Platform, müşterilerin verilerini daha iyi kullanmalarına, BT operasyonlarını iyileştirmelerine yardım eden ve üçüncü parti yenilikçiliğine izin veren, açık ve standart temelli bir platformdur.

Commvault Hakkında
Veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçi olan Commvault, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak için verilerini etkinleştirmelerine ve modern veri ortamlarına geçmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.


# # #


Commvault’un Güvenli Liman Beyanı: Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, Commvault Edge ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor