portakal

Gönderen Konu: Commvault, GO 2016 Konferansını Duyurdu  (Okunma sayısı 324 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 203
  • Toplam: 0
Commvault, GO 2016 Konferansını Duyurdu
« : 26 Ağustos 2016, 10:04:33 »
--Dinamik sunumlar, konuşma oturumları ve pratik eğitimlerle, katılımcılara güçlü öngörülerde bulunmaları ve nerede olurlarsa olsunlar (bulutta, veri merkezinde, karma ortamlarda ve mobilde) verilerden değer elde etmeleri konularında katkı sağlanacaktır


Tinton Falls, NJ Ağustos 2016 – Kurumsal yedekleme, kurtarma, arşivleme ve bulut konularında global bir lider olan Commvault (NASDAQ: CVLT), 3-5 Ekim’de Orlando’da gerçekleştirilecek olan Commvault GO 2016 adlı konferansının sunumlarını ve teknoloji oturumlarını içeren geniş programını duyurdu. Commvault GO’nun zengin içerikli ajandasında önde gelen endüstri analistleri, müşteriler, uzmanlar ve önemli kişiler dikkati çekiyor. Önemli sektörel etkinlik, veriler ister bulutta, ister veri merkezi, karma ortamlar ve mobil alanda bulunsun, onları korumaya ve aktif hale getirmeye adanmış durumda.

Beklenen açılış oturumunda konuşmacı Gartner Başkan Yardımcısı ve Seçkin Analist Dave Russell, şirketin tanınan Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları Magic Quadrant’ının başyazarı olarak, kendi perspektifinden yedekleme ve kurtarma pazarını dönüştüren güçlere yakından bakacak. Depolama stratejileri ve teknolojileri konusunda uzman olan Russell, yedekleme ve kurtarma pazarındaki bu değişikliklerin kurumların BT hedeflerini ve önceliklerini nasıl etkileyeceğini değerlendirecek.

Commvault ayrıca, kendini “geek” (teknoloji delisi) olarak tanımlayan teknoloji misyoneri Robert Scoble’ın da Commvault GO’da yer alacağını duyurdu. Scoble on yıldan fazla bir süredir deneysel teknolojiler üzerinde çalışıp onları analiz ediyor. Öğrendiklerini blog’unda, kitaplarında ve YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medyada yayınlıyor. Scoble, Commvault GO’da, veri ve altyapı dönüştürme ile ilişkili konuşmaları yürütmeye ve katılımcıların departman ve kurumsal hedefleri gerçekleştirmek için kullanabilecekleri öngörüleri açığa çıkarmaya yardımcı olacak.

Mythbusters TV programının önceki yapımcılarından olan Adam Savage’ın Commvault GO’da açılış konuşmacısı olacağı duyuruldu. Savage, günümüzün hızlı tempolu ve global veri ortamına ve verilerin hem kişisel hem de profesyonel olarak yaşamlarımızın merkezine nasıl yerleştiğine eşsiz bir bakış atmak için, çeşitli iş deneyimleri ve MythBusters’daki 14 sezonluk deneyimden gelen öngörüleri kullanacak. Savage, bir animator, grafik tasarımcı, marangoz, sinema makinisti, film geliştirici, set tasarımcısı, oyuncak tasarımcısı ve galeri sahibi olarak da çalıştı.

ESG Kurucusu ve Kıdemli Analist Steve Duplessie de bir konuşma yapacak. Duplessie, BT liderlerinin teknoloji sektöründeki son değişikliklerin karşısında nasıl durabildiklerinin püf noktalarını verecek ve kurumlara değer sağlamak ve aynı zamanda da kendi teknoloji kariyerlerini korumak için bu bilgiyi nasıl kullanacaklarını anlatacak.

Teknoloji yoluyla organizasyonlarına olumlu etkileri olan kişileri onurlandıran  Computerworld’s Premier 100’ün yaygın bir şekilde görünürlüğünü sağlayan, ComputerworldROI dergisinin Kurucu Yöneticisi Editör Julia King, kurumlarını rekabet ortamında bir adım önde tutmak için en ileri teknolojileri, stratejileri ve yeni BT süreçlerini kullanan ve Computerworld’s Premier 100’e seçilen BT liderlerinden dördü ile yapılan bir oturumu yönetecek.

Commvault GO’nun iki kurucu Diamond Sponsoru, Microsoft ve Cisco’dan kıdemli yöneticiler, etkinlikte Commvault’un, müşterilerin kendilerini dijital kurumlara dönüştürmelerine yardım etmek için onlarla nasıl çalıştığını anlattıkları konuşmalar yapacaklar. Microsoft’un Geliştirici Deneyimi ve Evangelizm (DX) Grubu’nun Kurumsal Başkan Yardımcısı olan Steve Guggenheimer ve Cisco’da Veri Merkezi ve Bulut Çözümlerinin Başkan Yardımcısı olan Satinder Sethi, şirketlerinin Commvault ile iş ortaklığının, organizasyonların bulutu benimsemelerini, veri merkezi altyapısını modernleştirmelerini hızlandırmalarına ve verilerini tümüyle operasyonel ve stratejik öngörüler için kullanmalarına nasıl izin verdiğini açıklayacaklar.

Commvault yöneticileri de etkinlikte her gün konuşma yapacaklar. Commvault CEO’su Bob Hammer veri pazarının bugününü, müşterilerin buluta nasıl geçeceklerini, flaş ve hyperconverged altyapılar gibi yeni teknolojileri nasıl ekleyeceklerini ve büyük veri analitiği ile yazılımla belirlenen depolamayı kapsayan veri projelerinde bizi neyin beklediğini sorgulayacak. COO Al Bunte, şirketlerin ve kamu sektörü organizasyonlarının yedekleme ve kurtarmada bugünün fırsatlarını ve verilerindeki değeri aktive etmek için gelişmiş yaklaşımları nasıl kullanabilecekleri üzerine katılımcılara pratik önerilerde bulunacak.

Dinamik sunumlar, konuşma oturumları ve pratik eğitim

3-5 Ekim 2016’da Orlando, Florida’da Rosen Shingle Creek’de gerçekleştirilecek Commvault GO, dinamik sunumları, bilgi dolu oturumları ve geniş Commvault iş ortağı ekosistemini gösteren özel sergi ekranlarını içerecek. Etkinliğin ajandasında, özel sunumlar, konuşma oturumları, tekniğe derinlemesine girilen ve pratik laboratuvarlar, yöneticiler, iş amaçlı ve teknik amaçlı katılanlar için farklı içerikler yer alıyor. Ayrıca Commvault, konferans boyunca indirimli sertifikasyon eğitimi de verecek, böylece kullanıcılara niteliklerini artırmak için doğrudan Commvault uzmanları ve iş ortaklarından bilgi alma fırsatı ve profesyonel sertifika edinme şansı verilecek.

Konferans, Yeni Commvault Teknolojisi, Bulut Teknolojisi, Depolama ve Altyapı, Bilgi Yönetimi ve Yedekleme & Kurtarma Liderliği üzerine 6 ana oturumda gerçekleşecek. 45 oturumda ele alınacak konular arasında şunlar var: “Yedekleme ve Kurtarmanın Ötesi: Commvault Yazılımlarının Yol Haritası”, “Bir Saatte Buluta Geçiş: Adım Adım Kılavuzu”, “Verilerinizle Stratejik Olmanın 5 Yolu”, “Uç Nokta Verilerini Koruma ve Güvenliğini Sağlama”, “Neden Hâlâ Yedeklemeye İhtiyacınız Var … Ve Ötesi” ve “Stratejik BT için Dört Saat – Dijital Dönüşüm Workshop’u.” Oturumlar hakkında daha fazla detayı burada bulabilirsiniz.

Commvault CMO, Chris Powell, “Kurumlar bugün şimdiye kadar olduğundan çok daha fazla veriye sahipler ve bunun için, satışları artırabilecek, şirket maliyetlerini düşürecek, riski azaltacak ve onlara diğer rekabet avantajlarını sağlayabilecek öngörüleri ortaya çıkarmak için bu verileri kullanabilecekleri daha fazla fırsata sahipler. Duyurulan Commvault GO 2016 konuşmacıları, etkinliğe katılanların verilerini nasıl daha iyi kullanabileceklerini anlamalarına yardım edecekler, böylece onların verilerin sadece kolayca ve uygun maliyetle korumalarına değil, aynı zamanda organizasyonları için daha fazla değer yaratmalarına da izin vereceklerdir” dedi.

Commvault GO 2016, verilere dayanan organizasyonlarda stratejik, liderlik ve operasyonel görevleri olan özel ve kamu sektörü profesyonelleri için ideal. Konferansın ajandası, geniş bir sektörel yelpazedeki (sağlık, finans servisleri, kamu sektörü vs. gibi) organizasyonlar için CIO’ların, BT direktörlerinin, BT mimarlarının, operasyon direktörlerinin, sistem yöneticilerinin, sistem analistlerinin, sistem mühendislerinin ve teknoloji liderlerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi oturumlarını ve ağ fırsatlarını içerecek.

İş Ortakları için Sponsorluk Fırsatları

Commvault GO, sponsorlara markalarını sergilemek için eşsiz bir olanak ve Commvault’un önemli müşterilerinden, müşteri adaylarından, stratejik iş ortaklarından ve diğer itibarlı katılımcılardan oluşan yüksek değere sahip bir izleyici kesimi ile birebir bağlantı olanağı sunuyor. Commvault GO ile ilişkili sponsorluk fırsatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen şu adresi ziyaret edin: www.commvault.com/events/commvault-go-2016

Commvault GO 2016 Hakkında

Commvault GO 2106, 3-5 Ekim 2016’da, üç gün boyunca dinamik sunumlar, ilham veren bilgi paylaşımları ve güç katan ağ fırsatları için Commvault kullanıcılarını, iş ortaklarını, çalışanlarını, analistleri ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. Orlando, Florida’da Rosen Shingle Creek’de gerçekleştirilecek Commvault GO, önemli sunumlar, oturumlar, özel sergi saatleri ve eğlenceyi içerecek. Ayrıca, katılımcılarla kesintisiz bağlantı olanağı ve veri koruma ve bilgi yönetimi endüstrisindeki pek çok tanınmış kişiden bazıları ile bire bir görüşme olanağı sağlayan özel toplantı alanları da mevcut olacaktır.


Commvault Hakkında
Veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçi olan Commvault, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak için verilerini etkinleştirmelerine ve modern veri ortamlarına geçmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

# # #

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı: Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, Commvault OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, APSS, Commvault Edge, Commvault GO ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.


Bilişim Forum

Commvault, GO 2016 Konferansını Duyurdu
« : 26 Ağustos 2016, 10:04:33 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor