Gönderen Konu: İş İlanları Web Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları  (Okunma sayısı 893 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı webhomeik

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 1
  • Toplam: 0
İş İlanları Web Home İş Fırsatları – İnsan Kaynakları     
Grafiker İş İlanı

You are not allowed to view links. Register or Login ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim, Güzel Sanatlar ve Reklamcılık bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında grafiker olarak çalışmış, ileri düzeyde Photoshop, Corel Draw, Illustrator, Dreamviewer, MAC kullanabilen, tercihen iyi derecede İngilizce bilen; banner, afiş, logo, katalog, dergi ve reklam tasarım çalışmaları yapmış ve yapacak Grafiker aramaktayız.

Grafiker iş ilanı için portfolyosu geniş, hayal gücünü tasarımlarına yansıtacak, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Grafiker iş ilanı kriterlerine uygun olarak iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Grafiker iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.Satış ve Pazarlama Elemanı İş İlanı

You are not allowed to view links. Register or Login ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin Satış ve Pazarlama, Reklam ve Tanıtım, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web ajanslarında satış ve pazarlama elemanı olarak çalışmış, firmamızın hizmetlerinin tanıtımında ve satışında görev alacak, satış ve pazarlama kanallarını kullanabilen, iletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, satış cirosunu yüksek tutacak, müşteri taleplerine anında çözüm üretebilen, kişisel portfolyosu ve müşterisi olan, diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına yatkın, aktif araç kullanabilen Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.

Satış pazarlama elemanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online iş başvurusu yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.Web Tasarım Uzmanı İş İlanı

You are not allowed to view links. Register or Login ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında web tasarım uzmanı olarak çalışmış, ileri düzeyde HTML, CSS, PHP, Adobe Photoshop, Illustrator, Dreamviewer programlarını kullanan, tercihen mobil uygulama/site tasarımı konusunda tecrübesi olan, e-ticaret web sitesi, banner, e-bülten tasarım ve uygulamaları konusunda çalışmış, müşterilerimizin taleplerine göre tasarım yapacak Web Tasarım Uzmanı aramaktayız.

Web tasarım uzmanı iş başvurusu için portfolyosu geniş, hayal gücünü tasarımlarına yansıtacak, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. Web tasarım iş ilanları çerçevesinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Web tasarım uzmanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

İş İlanları – Maaş ve İmkanlar

Maaş
Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

İzin
Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

Yemek
Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

Kariyer
Kadro ve pozisyonda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.
İletişim Bilgileri

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0850 532 30 98

Email: [email protected]

Web: www.webhome.com.tr

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor