portakal

Gönderen Konu: Avid Technology SOFTIMAGE/XSI  (Okunma sayısı 3719 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LeroanZ

  • Ziyaretçi
Avid Technology SOFTIMAGE/XSI
« : 18 Ekim 2006, 13:58:03 »
XSI 5.1 duyuruldu

Avid'in ünlü modelleme programı XSI'ın 5.1 versiyonu duyuruldu. 3d piyasasının en önemli programlarından biri sayılan XSI oyun ve film dünyasında da adından oldukça söz ettiriyor. Prince of Persia: Sands of time ve Warrior Within, Half Life 2 gibi örneklere ilaveten Sin City gibi son dönemin ünlü bir filmi de Avid'in referans listesişnin son halkalarını oluşturuyor. Pek çok yenilikle gelen program 3d'cilerde oldukça merak uyandıracak gibi.


Digital Dimension, SOFTIMAGE/XSI Yazılımını Seçti Avid Technology Inc.’in bir alt kuruluşu olan Softimage Co., Los Angeles merkezli Digital Dimension’a bağlı olan Digital Dimension Canada’nın “The Legend of Secret Pass” programının 3 boyutlu yapımı için SOFTIMAGE/XSI yazılımını seçtiğini açıkladı. JC2 Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği uzun bir film olan “The Legend of Secret Pass”, Amerika’nın güneybatısında geçiyor ve bilgisayarda yapılmış hayvan ve insanlar içeriyor. Digital Dimension, ana 3 boyutlu yapım aracı olarak SOFTIMAGE/XSI yazılımını, doğrusal olmayan karakter iş akışı, isteğe göre uyarlanabilen sunum araçları ve geniş bellek kapasitesi için seçti. 64 bitlik 5.0 sürümü, daha hızlı sunum sağlıyor.

Digital Dimension Canada 3D Danışmanı Luc St-Onge, “Softimage bugün mevcut en yeni ve en esnek 3D mimarisi ve bozucu olmayan karakter ortamı, program yapımcılarımız ve sanatçılarımızın derhal çalışmasını sağladı. Güçlü karakter donanım canlandırma araçları, SyFlex ve ray teknolojileriyle bütünleşme, SOFTIMAGE/XSI yazılımını seçmemizi kolaylaştırdı”, şeklinde konuştu.

Alıntıdır...

Bilişim Forum

Avid Technology SOFTIMAGE/XSI
« : 18 Ekim 2006, 13:58:03 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor