Gönderen Konu: www.ekitapcilar.com - Ücretsiz E-Kitap Arşivi  (Okunma sayısı 1648 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WOQUE

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 1
  • Toplam: 0
www.ekitapcilar.com - Ücretsiz E-Kitap Arşivi
« : 03 Ekim 2016, 22:17:17 »
E-Kitap, elektronik kitabın kısaltmasıdır ve geleneksel basılı kitaptan farklı olarak, elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanmış olan kitaplara verilen isimdir. Günümüzün hızla ilerleyen teknolojisinde kitap okuma deneyimini telefonlara, tabletlere ve e-kitap okuyuculara taşımak isteyenler için oldukça önemli olan e-kitaplar, hemen her yerden erişilebilir olması sebebiyle oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

E-Kitapların en büyük artılarından birisi, basılı yayınlara nazaran daha ucuz olmasıdır. Bunun yanı sıra kolay erişilebilir olması, içerisinde kolayca arama yapılabilmesi ve yer kaplamaması da en büyük artılarındandır. Günümüzde yeni çıkan kitaplar internet ortamından ücretli olarak e-kitap formatlarında satın alınabilmektedir. Bun yanı sıra eski kitaplar da büyük bir hızla e-kitap formatına dönüştürülerek internet üzerinden paylaşılmaktadır.

Bir grup e-kitap dostu tarafından 2016 yılında kurulmuş olan You are not allowed to view links. Register or Login sitesi, e-kitap okumayı sevenler için oldukça geniş bir You are not allowed to view links. Register or Login sunmayı hedeflemektedir. Sitemizde yer alan tüm kitaplar .epub formatında olup, kitapların içerik kalitesi sizlere sunmadan önce onayımızdan geçmektedir. Arayıp bulamadığınız, sitemizde yer almasını istediğiniz tüm kitaplar için sitemiz üzerinden istekte bulunabilirsiniz.

Bilişim Forum

www.ekitapcilar.com - Ücretsiz E-Kitap Arşivi
« : 03 Ekim 2016, 22:17:17 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor