Gönderen Konu: Commvault, NASDAQ’daki 10. Yılı ile Birlikte Pazar Liderliğini Kutladı  (Okunma sayısı 298 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 203
  • Toplam: 0
--Büyüme, kurumların buluta taşınmasına, yeni güvenlik ve mevzuata uyum taleplerinin karşılanmasına, her yerde bilgi işlemi kullanmak için genişlemelerine ve artan veri miktarını korumalarına izin veren entegre yazılım ve çözümlerin desteği ile gerçekleşti--
Tinton Falls, N.J., 2016 – Kurumsal yedekleme, veri kurtarma, arşivleme ve bulut alanında global bir lider olan Commvault  (NASDAQ: CVLT), halka açılmasının onuncu yılını kutladı. Commvault yönetim kurulu başkanı, başkanı ve CEO’su olan N. Robert Hammer, bu yıldönümünü kutlamak için, 22 Eylül’de New York’daki Times Square’da bulunan Nasdaq MarketSite’sinde Nasdaq Borsası’nın kapanış zilini çaldı.
20 yıl önce kurulan Commvault, veri yedekleme, kurtarma ve arşivlemede kendini endüstrinin lideri olarak konumlandırdı. Şirket ayrıca bu liderlik konumunu, kurumların bugünün dijital ekonomisinin önemli zorluklarını karşılamalarına izin veren tam entegre çözümler portföyü – Commvault Software ve Commvault Data Platform – ve uzman servislerinin güçlü bir bileşimi ile oluşturuyor. Bu zorluklar arasında buluta taşınma, yeni güvenlik ve mevzuata uyum taleplerinin karşılanması, mobil ve diğer yeni tipteki bilgi işlem cihazlarının kullanımlarının artması ve hızla büyüyen veri miktarları var.
Commvault yönetim kurulu başkanı, başkanı ve CEO’su N. Robert Hammer, “Commvault, veride çok büyük bir değer olduğu fikri üzerine kuruldu. Eğer müşterilerimizin hem verilerinin korunmasına hem de verilerinden elde edilen öngörülerin ve değerin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaya inatla odaklanırsak başarılı olacaktık. Dijital ekonominin, gittikçe verileri her şeyin merkezi yapmaya başlaması ile birlikte bu temel odaklanmanın dikkati çekecek derecede ileri görüşlü olduğu da kendini kanıtladı. Sürekli yenilikçilik ve benzersiz müşteri servisi vaatlerimizle birlikte bu felsefeye odaklanmamız, çalışanlarımızın özveri ile bağlılıkları, iş ortaklarımızın desteği ve müşterilerimizin sadakati, şu anki yedekleme, kurtarma ve arşivlemedeki liderlik konumumuzu gerçekleştirmemize izin verdi. Verileri koruyup etkinleştirmek için güçlü çözümler sunmaya devam ederek bu konumu daha da güçlendirme çabasındayız – bu veriler ister bulutta, ister veri merkezinde, isterse de karma ortamlarda veya mobil ortamda olsunlar” dedi.
Liderliğin Kanıtlanmış Sicili
1996’da kurulduğundan beri Commvault, kurumların veri ve bilgi yönetimindeki zorluklarına çözüm getiren yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesi ve ticarileştirilmesinde endüstri lideri olmuştur. Bu yılın başında, Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları için Gartner Magic Quadrant’ta– ard arda altıncı yılda– bir lider olarak gösterildi. Commvault bu yıl, “vizyon tamlığı” ve “uygulama yeteneği” açısından da daha da üst sıralarda yer aldı. Commvault ayrıca, CRN’nin En Klas 20 Bulut Depolama Üreticisi 2016 listesinde yer aldı ve ona CRN’nin 2016 İş Ortağı Programı Kılavuzunda 5-Yıldız verildi.


Commvault GO: Endüstrinin Veri Koruma ve Aktivasyon İçin Gala Etkinliği
Commvault, Orlando, Florida’da 3-5 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Commvault GO 2016 müşteri konferansının açılışında, ister bulutta veya veri merkezinde, isterse karma ortamlarda veya mobil ortamda bulunsunlar, şirketlerin verilerini nasıl koruyup aktive edebilecekleri konusunda vizyonunu sunacak. Commvault GO katılımcılara, 45 oturum ve pratik laboratuvara katılma fırsatı sağlayacak. Etkinliğin ajandasında önemli konuşmacıların yer aldığı oturumlar da var. Bu konuşmacılar arasında Gartner’dan Dave Russell, teknoloji misyoneri Robert Scoble, Microsoft’tan Steve Guggenheimer, Cisco’dan Satinder Sethi, ESG’den Steve Duplessie ve eleştirel düşünür Adam Savage (daha önce Mythbusters’daydı).
Katılımcılar, bugünün modern veri merkezi, buluta geçiş, yedekleme, uygulama kurtarma ve veri yönetimi için en iyi uygulamaları öğrenecekler. Bunların hepsi, endüstri analistleri, Commvault uzmanları ve Commvault ekosisteminde önde gelen iş ortakları ile oluşturulan bir ağ çerçevesinde gerçekleştirilecek.
Commvault Hakkında
Veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçi olan Commvault, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak için verilerini etkinleştirmelerine ve modern veri ortamlarına geçmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı: Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, Commvault OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, APSS, Commvault Edge, Commvault GO ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.


Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor