portakal

Gönderen Konu: Commvault'ta Yeni Atama  (Okunma sayısı 340 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı business-park

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 203
  • Toplam: 0
Commvault'ta Yeni Atama
« : 30 Mart 2017, 11:16:34 »
Sektörde deneyimli Baker, EMEA'da daha güçlü teknoloji işbirlikleri geliştirmeye odaklanmada Commvault'a geniş bir deneyim kazandıracak.

Reading, İngiltere, Mart 2017 – Veri koruma ve bilgi yönetiminde global bir lider olan Commvault (NASDAQ: CVLT), Ed Baker’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi İşbirlikleri Direktörlüğüne atandığını duyurdu. Baker, Commvault İşbirlikleri Programı’nın geliştirilmesinden sorumlu olacak ve bölgede iş ortakları ilişkilerinin güçlendirilmesi için çalışacak. Görev için 20 yıllık bir deneyime sahip olan Baker, kariyeri boyunca çeşitli kıdemli satış ve iş geliştirme pozisyonlarında bulundu.

Baker, Commvault’a katılmadan önce Cisco’da Veri Merkezi Kuluçka Merkezi Satışları Müdürü idi. Orada, pazarı zorlayabilen ve müşterilerle iş ortaklarına yenilikçi yeni fırsatlar sunabilen satış ve teknik ekipler kurmaktan sorumluydu. 

Commvault Kanallar ve İşbirliklerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Bruce Park, “Müşterilerimize, Commvault Veri Platformunu sürekli geliştirerek en iyi çözümü sağlamaya gayret gösteriyoruz. “Ed’in kanıtlanmış ekip oluşturma ve endüstrideki en büyük oyunculardan bazıları ile işbirlikleri yapma yeteneği ile, Commvault kullanıcılarının bugün ve ileriye dönük olarak ihtiyaç duyduğu daha fazla veri yönetimi çözümleri ve araçlarını sunabileceğiz. Bu, müşterilerimizin, giderek artan miktarda kritik iş verilerinin yönetilmesine ve mevzuata uyum sağlamalarına izin verirken, bulutun ve bir-servis-olarak-çözümün yeni fırsatlarını benimsemeleri için, somut rekabetçi farklılar sunuyor ve güven sağlıyor” dedi.

EMEA, İşbirlikleri Direktörü Ed Baker da, “Commvault ile çalışma fırsatına sahip olmaktan ve  dünyanın en yenilikçi teknoloji şirketlerinden bazılarıyla iş ortaklığı ittifakları geliştirmekten heyecan duyuyorum. Bu görev bana, Commvault ürünlerinin daha geniş, iş ortağının sunduğu servislere entegre edilebilme şeklini basitleştirerek müşterilerimiz için gerçek bir değer katma fırsatı sağlıyor” dedi.

Baker Commvault'da yeni iş ortakları geliştirecek şu anki iş ortaklığı ittifaklarını ise güçlendirecek. Müşterilerin, ister kendi mekanlarında ister bulutta olsun, veri ve depolama ortamlarının çoğunu oluşturmalarına yardım edecek anlamlı girişimlere ön ayak olmayı hedefliyor. Bu girişimler, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunarak işletmelerin dijital dönüşümünü benimsemelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Baker ayrıca, “Commvault, işletmelerin gerçek sorunlarını giderebilen ve kuruluşların buluta doğru yolculuk yapmalarına yardımcı olan bir veri platformuna sahiptir. CommVault'un felaketten kurtarma ve veri koruma ürünü inanılmaz derecede güçlüdür, ancak CommVault'nun basit ve verimli bulut geçişi özellikleriyle birleştiğinde, müşteriler parmak uçlarında geleceğin veri platformuna sahip olurlar” dedi.

Baker'in atanması, Commvault'un altı çeyrek dönemdir art arda gelen güçlü büyümesinin ardından geldi. 

Commvault Hakkında
Commvault , veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçidir, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak ve modern veri ortamlarına geçmeleri için verilerini etkinleştirmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı
Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, Commvault Edge, Commvault Clinical Archive ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.Bilişim Forum

Commvault'ta Yeni Atama
« : 30 Mart 2017, 11:16:34 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor