portakal

Gönderen Konu: kova burcu günlük yorum  (Okunma sayısı 667 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astrolog1

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 15
  • Toplam: 0
kova burcu günlük yorum
« : 11 Nisan 2017, 09:04:47 »
Sevgili Kova; Yeni yıla girdiğimizde Venüs hâlâ burcundaki hareketine devam ediyor. Yılbaşı gecesinin parlayan yıldızı sen olabilirsin. Sosyal ortamlarda beğenilen ve ilişkilerde aranılan kişi olabilirsin.

19 Ocak’ta Güneş’ te burcuna geçecek. Artık yaşamının kontrolünü ele alabilir, kişiliğinle dikkatleri üstüne çekebilir, hedeflerine kararlılıkla ilerleyebilirsin.

Bu senenin en önemli hareketi ise 28 Nisan’da Güney Ay Düğümünün You are not allowed to view links. Register or Loginna geçecek olması. Önümüzdeki 1.5 yıl boyunca geçmişten kalan pürüzleri temizlemen, fazlalıklardan kurtulman ve daha spritüal bir bakış açısı kazanman için fırsatlarla karşılaşabilirsin. Seni yavaşlatan ve engelleyen enerjileri net bir şekilde görerek yaşamanı yeniden şekillendirebilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla ya da ilişkilerinde yaşadığın çözülme yerine yenilerini koymanı da sağlayabilir.

28 Ocak’ta gerçekleşecek yeniay ise yaşamında yeniliklere ve başlangıçlara olanak sağlayacaktır. Farkını ve öznelliğini açığa çıkarabilirsin.

07 Şubat’ta Merkür’ ün de burcuna geçmesiyle birlikte düşüncelerini akıcı bir dille ifade edebilir, görüşlerini anlatabilirsin.

07 Ağustos’ta burcunda yaşanacak dolunay ve Ay tutulması en derindeki duygularının farkına varmana ve büyük resmi görmene yardımcı olacaktır.

Bilişim Forum

kova burcu günlük yorum
« : 11 Nisan 2017, 09:04:47 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor