Gönderen Konu: Ortak Marketim  (Okunma sayısı 36 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı backlinkkk

  • Çömez
  • **
  • İleti: 74
  • Toplam: 0
Ortak Marketim
« : 15 Haziran 2017, 00:32:07 »


Kredi Kartı ile You are not allowed to view links. Register or Login
Ortak Marketim olarak şu son zamanlarda şişen elektrik faturalarımızı ödeme kolaylığı sağlıyor. Özellikle yüksek meblağlar ödemek zorunda kalan; Kobiler, işletmeler, matbaalar, tarım ve hayvancılık ile uğraşan firmalar, sanayiciler, otomotiv yan sanayi üreticileri, makineciler, metal işleri ile uğraşan firmalar gibi elektrik tüketimi fazla olması sebebi ile kredi kartına 9 ay taksitlendirme imkânı ile ödeme yapmasını sağlıyoruz.

Güven?
ortakmarketim.com, CT GRUP Şirketleri bünyesinde kurulmuş bir Faturamatik markasıdır. Fatura Tahsilat Sektörüne öncülük eden Faturamatik, 1999 yılında kurulmuş ve 2003yılına kadar gerekli hukuki ve alt yapı çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde temsilcilikler vermeye başlamıştır.
4.700 den fazla ödeme noktası bulunan Faturamatik, ayda 2.000.000’dan fazla müşteriye ulaşmakta ve yine aylık 4.770.213’un üzerinde fatura tahsilatına aracılık etmektedir.
17 yıllık tecrübesi ile kendi sektörüne liderlik eden Faturamatik, bunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket etmeye devam etmektedir. Şimdi yine bir yeniliğe imza atan Faturamatik,ortakmarketim.com projesiyle, Fatura tahsilatlarını veznelere giderek ödeme yapmak istemeyen ve çağımızın avantajlarını kullanarak tek bir noktadan tüm faturalarını ödemek isteyen müşterileri için bir platform oluşturmuştur.
Oluşturulan bu Platform sayesinde, artık hem You are not allowed to view links. Register or Logink çok kolay, hem de faturaları takip etmek ve ödenmiş faturaları raporlamak çok kolay olacak. ortakmarketim.comPlatformu, müşterilerimize, kolayca ve güvenle faturalarını ödeyebilecekleri bir platform olmasının yanı sıra, kısa bir süre içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ortak market olma hedefi ile hazırlanmıştır.
Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş’nin altyapısı ve Banka Garantörlüğünde 7/24 Faturalarınızı sorgulayabilir, Online olarak faturalarınızı ödeyebilir, hatta geçmiş ödeme yaptığını faturalarınızı görebilir ve takip edebilirsiniz.
Üstelik, Ücretsiz olarak verilen Fatura Takip hizmet ve SMS ile Fatura hatırlatma hizmeti sayesinde, fatura tarihlerinizi kaçırmak gibi bir sorununuz kalmayacak. Faturamatik,ortakmarketim.com platformunun ödeme servisini Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumunun yasalara dayalı olarak yaptığı düzenlemeler çerçevesinde kurumlarla anlaşmalı olarak TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş ve AKBANK alt yapısı ve güvencesinde kurum hesaplarına aktarmaktadır.
Bu kapsamda Faturamatik, müşterilerinin elektrik, telefon, su, doğalgaz, GSM gibi 300 kuruma ait faturalarının ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Faturamatik Ödeme kuruluşu A.Ş,BDDK tarafından düzenlenen 6493 NOLU KANUN'un ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİNİN FAALİYETLERİ HAKKINDA YÖNETMELİĞİN 13 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “Kuruluş ödeme hizmetlerini temsilci aracılığıyla yürütebilir” ibaresine göre, kanun çerçevesinde faaliyetlerini yürütmek üzere, 11-02-2016 karar ve 6730 karar sayısı ile Lisans almıştır.
Ortakmarketim.com tüm kredi kartlarına 300 kurum ve kuruluşun faturalarını 9 ay taksitle You are not allowed to view links. Register or Login imkanı sağlayan bir platformdur.

Bilişim Forum

Ortak Marketim
« : 15 Haziran 2017, 00:32:07 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor