Gönderen Konu: Bebek Bakıcı Kamera Sistemi  (Okunma sayısı 28 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Laplace

  • Çömez
  • **
  • İleti: 87
  • Toplam: 0
Bebek Bakıcı Kamera Sistemi
« : 15 Haziran 2017, 12:49:03 »
Bebeği olan ve aynı zamanda sahip oldukları işe devam etmek isteyenler için günümüzde bakıcılar oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Bakıcılar, ailelerin tercih edebileceği kimseler oldukları gibi ister istemez akıllar bebeklerde kalıyor. Hayatın herhangi bir anında "bebeğim ne yapıyor acaba?" diye merak eden aileler bulunuyor. Bu noktada devreye You are not allowed to view links. Register or Login giriyor. Güvenlik kamerası olarak da kullanılabilme özelliğiyle birlikte aileler, çok daha güvenilir bir şekilde bebeklerini bakıcıya bırakabiliyorlar. Aynı zamanda bebeklerine herhangi zarar gelip gelmediğini de sürekli olarak kontrol edebiliyorlar.

Bebek Bakıcı Kamerası Nasıl Çalışır?

You are not allowed to view links. Register or Login için kullanılan sistemde, kamera genellikle gizli bir yere koyularak izleme devam ettirilir. Ailelerin istediği noktada bulunan bakıcı kamerası, AHD veya IP olarak seçilebilir. Yüksek çözünürlüklü görüntüyü alabilmeye olanak sağlayan bebek bakıcı kameraları sayesinde net bir şekilde uzaktan izleyebilme yapılabilmektedir. İş yerinden veya herhangi farklı bir noktadan yapılan izleme sayesinde bebekli aileler, iş hayatlarında problem yaşamazlar.

Bebek Bakıcı Kamera Sistemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

You are not allowed to view links. Register or Login olarak tercih edilecek kameralarda görüntü donması sorunu yaşanmayacak şekilde kurulumun yapılması ve kamera tipinin seçilmesi büyük bir önem arz etmektedir.

Kamera koyulacak noktanın gözle görülemeyecek bir noktada olması güvenilir izleme için gereklidir.

You are not allowed to view links. Register or Login nde kayıtın sürekli olarak devam etmesi gerekli olduğundan dolayı, kameranın depolamasına özen gösterilmelidir.

Bakıcı kamera seçimi yapılırken hiçbir zaman fiyat açısından ucuza kaçılmamalıdır. Daha çok fiyat/performans kamera sistemleri tercih edilmelidir. Zira düşük depolamadan dolayı alınamayan kayıt; düşük çözünürlüklü bulanık görüntü ve donma sorunu yaşatan kameralar ekstra masraf çıkaracaklardır.

Bilişim Forum

Bebek Bakıcı Kamera Sistemi
« : 15 Haziran 2017, 12:49:03 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor