Gönderen Konu: Namaz üzerine herkesin bilmesi gereken bilgiler bu sitede  (Okunma sayısı 67 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nullsix

  • Usta
  • *****
  • İleti: 1862
  • Toplam: 0
    • oyunsiteniz
Namaz üzerine herkesin bilmesi gereken bilgiler bu sitede

Namaz ile ilgili, herkes tarafından bilinmesi gereken çok sayıda bilgi, namaz.mobi sitesinde yer almaktadır. Site ziyaretçileri, buradan namazın önemi hakkında kıymetli makaleler okuyabilir.

Sitede şehir şehir namaz vakitleri de kendine yer bulmuştur. İstanbul'dan Edirne'ye, Hatay'dan Trabzon'a, Mardin'den İzmir'e kadar tüm illerimiz için en güncel ve en doğru namaz vakitleri, bu sitede bulunabilecektir.

Site üzerinde diyanet takvimine göre hazırlanmış ezan vakitleri ziyaretçileri bekliyor. Namaz.mobi adresi, namaz vakitlerini Diyanet İşleri Başkanlığından almaktadır. Dolayısıyla, sitedeki vakitlere güvenebilirsiniz.

Ziyaretçiler buradan You are not allowed to view links. Register or Login, sabah namazı saati, bayram namazı saati ve fazlasını tek tuşla öğrenebilecektir.

Yalnızca Türkiye için değil, çeşitli ülkeler için de yine ezan vakitlerine namaz.mobi sayesinde kolaylıkla ulaşılabilir. Bu siteye giriş yapanlar, Hollanda'dan tutun Almanya'ya, Fransa'dan Belçika'ya kadar çok sayıda ülkenin şehir şehir ezan vakitlerine ulaşma şansı yakalayabilecektir. Gurbette yaşayan Türkler, gönül rahatlığı ile namaz.mobi adresi üzerinden bulundukları bölge için namaz saatlerini inceleyebilir.

Sitede yer alan You are not allowed to view links. Register or Login sayfasında, şu an İstanbul'un 2017 yılı namaz vakitleri ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Bugün ve önümüzdeki beş gün için İstanbul namaz vakitleri, ilgili sayfa içerisinde yer almaktadır.

Namazın ehemmiyetini kavramak, İslamiyet üzerine kıymetli bilgiler toplamak ve ezan vakitlerini öğrenmek isteyenler, hiç vakit kaybetmeden namaz.mobi içerisine girebilir.

Namaz.mobi sitesinin ziyaretçilerine sunduğu içerikler bununla da sınırlı değildir. Siteye bağlanan herkes, buradan ayet ve sure okuma fırsatı yakalayabilecektir. Çok sayıda ayet ve surenin hem Türkçe mealleri hem de Arapça halleri site içerisinde sizleri bekliyor olacak. Ayetlerin manalarını öğrenmek ve orijinal halleriyle okumak adına, artık siz de namaz.mobi sitesine giriş yapabilirsiniz. Tüm site ziyaretçilerine sevgilerimizle
imza: You are not allowed to view links. Register or Login - http://www.oyunsiteniz.com/forum

Bilişim Forum


 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor