Gönderen Konu: Çocuklara E- Ticaret Öğretilmeli  (Okunma sayısı 165 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı imgetercume

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Çocuklara E- Ticaret Öğretilmeli
« : 13 Temmuz 2017, 11:37:25 »
Gelecek internette. Hatta internet herşey diyebiliriz. Hal böyleyken okullarda da gençler klasik derslerden kurtarılıp internet ortamı ile tanıştırılmalı ve yeni ufuklar açmanın yolunu gençlere açmalıyız. Dünyanın sayılı markalar ofisleri mağazaları kapatıp e-ticaret üzerinden satışa yöneldi. Hatta Türkiye'den tanıdık bir örnek Migros satışının %60'ını internetten sağlıyor. Demekki artık bir dükkan tutup orada iş yapma devri kapanıyor. Bu anlamda bizde eğitim sistemimizi gözden geçirip geleceğe göre şekillendirmemiz gerekiyor. ÖZellikle online alış veriş sektörünü öğretip bu alanda rekabetçi firmalar ortaya çıkarmalıyız. Online tercüme sektöründe olan bir kardeşiniz olarak dünyanın her noktasına hizmet vererek ülkemize katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Çalıştığım tercüme bürosu İmge Tercüme bu alanda ülkemizde bir ilke imza atarak çok başarılı olmuş bir kurumdur. Sizlerde tekstil, sigorta, turimz, otomotiv aklınıza ne gelirse boş olan alanlara girip dünya markaları ile rekabet edebilrisiniz. online tercüme alanında çalışma sistemimizi merak ederseniz buradan bakabilirsiniz. https://www.imgetercume.com/online-tercume Herkese bol şanslar.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 11:39:23 Gönderen: imgetercume »

Çevrimdışı bahakoç8

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Çocuklara E- Ticaret Öğretilmeli
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2017, 12:22:54 »
Teşekkürler

Bilişim Forum

Ynt: Çocuklara E- Ticaret Öğretilmeli
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2017, 12:22:54 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor