Gönderen Konu: Zynga Texas Poker Chip Satışı  (Okunma sayısı 47 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2736
  • Toplam: 0
Zynga Texas Poker Chip Satışı
« : 13 Temmuz 2017, 18:59:50 »
Zynga Texas Poker Chip Satışı

Poker oyunları üzerinden para kazanmak mümkün. İnternetin en çok oynanan poker oyunu Zynga poker sayesinde biriktirdiğiniz çiplerden para kazanabilirsiniz. Sitemizin amacı elinizde bulunan zynga poker oyunundan kalma çiplerinizi You are not allowed to view links. Register or Login yapmaktır. Çiplerinizi biriktirdikten sonra sitemize girerek çiplerinizi satabilirsiniz. Güncel kurlar üzerinden gerçekleşen satışlar ile ciddi meblağlar elde etmeniz mümkün. Poker oyunlarında You are not allowed to view links. Register or Login gerçekleştirmek mümkündür. Zynga poker, poker oyunlarında en rahat para kazanabileceğiniz sitedir. Bu oyun sayesinde çipleriniz kendi paranız gibi gelecektir size ve oyununuzu ona göre geliştireceksiniz. Oyununuzu ne kadar geliştirirseniz sitemiz üzerinden çipleriniz aracılığı ile para kazanımınız o kadar fazla olur.

POKER CHİP SATIŞI İLE NE KADAR KAZANABİLİRSİNİZ?

Chip satışlarından para kazanmada bir sınır bulunmamaktadır. Elinizde ne kadar çip varsa hepsini paraya çevirebilirsiniz. Paraya çevirmeden önce çiplerinizin değerini iyi bilmelisiniz. Poker oyununda şöyle bir gerçek vardır. Büyük balık küçük balığı yer. O nedenle çiplerinizi parti parti paraya çevirmek yerine tek seferde paraya çevirmek size daha çok kazandıracaktır. Çünkü çipleriniz arttıkça oyunları kazanma ihtimaliniz de bir o kadar yükselir. Çiplerinizi azken satarsanız bir daha oyun kazanma şansınız düşük olur. Bu nedenle You are not allowed to view links. Register or Login konusuna dikkat etmelisiniz. Çiplerinizi biz satın alıyoruz. Çiplerin değerini güncel kurlar üzerinden belirliyoruz ve kaptangame olarak sizlere o kurlara göre fiyatlar çıkarıyoruz.

GÜNCEL ZYNGA CHİP KURU NE KADAR?

Zynga poker oyununda poker chip satışı yapıp para kazanabilirsiniz. Özellikle günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirenler için zynga poker aracılığıyla para kazanmak oldukça karlı bir iş olacaktır. Sitemizde tüm çiplerinizi satın alabilmemiz için bir sistem oluşturduk. Güncel kurlar üzerinden elinizde bulunan çipleri Türk lirasına çevirebilirsiniz.

Her 1B çip yaptıktan sonra çiplerinizi sitemize girerek paraya çevirebilirsiniz. Para transferlerimiz kısa süre içinde gerçekleştirilir. Belirtmiş olduğunuz banka hesabına birkaç saat içinde paranız yatacaktır. Poker oyununda ne kadar çok çip kazanırsanız o kadar çok Türk lirası kazanırsınız. Bunun bilincinde olup oyunu oynarken daha ciddi davranmalısınız. Her çipin çok büyük önemi vardır ve çiplerinizi feda etmeden önce en az birkaç kez düşünmelisiniz.

kaptangame.com

Bilişim Forum

Zynga Texas Poker Chip Satışı
« : 13 Temmuz 2017, 18:59:50 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor