portakal

Gönderen Konu: Armutlu Tatil Köyü Devremülk  (Okunma sayısı 65 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2900
  • Toplam: 0
Armutlu Tatil Köyü Devremülk
« : 13 Temmuz 2017, 20:04:55 »


Armutlu Tatil Köyü Kiralanabilecek Veya Satın Alınabilecek Devremülkler

İhlas Armutlu tatil köyü, muhteşem doğası ve manzarasıyla, her mevsim kusursuz bir tatil geçirilebilecek tatil merkezlerindendir. Termal otel olarak verdiği hizmet, ülkemizde alternatifsiz bir kalitededir. Armutlu Tatil köyüne, kendi deniz iskelesinden günlük gidilebileceği gibi, kiralık veya satılık devre mülklerle de, her daim avantajlı bir tatil geçirilebilir. Armutlu kiralık ve satılık devre mülklerin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

You are not allowed to view links. Register or Login için öncelikle birtakım prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

 - Kiralık devremülklerin fiyatları, özelliklerine göre değişmektedir. Bazılarında, mutfak banyo tadilatı yapılmış, fırın ve buzdolabı gibi eşyalar bulunmaktadır. You are not allowed to view links. Register or Login seçenekleri, iç dizaynına göre farklılık göstermektedir.
 - Devremülklerin hemen hepsi deniz ve orman manzaralıdır.
 - Akıllı kart, anahtar, araç giriş-çıkış kartı devremülke girerken teslim edilmekte, çıkarken de yine belirli yasal prosedürler çerçevesinde teslim alınmaktadır.
 - Sessizlik, huzur ve manzara açısından her türlü gereksinimi bir arada sunan devremülklere, kedi-köpek gibi hayvanlar kabul edilmemektedir.
 - Kullanıcı, devremülke girerken, kapsamlı bir temizlik hizmeti de verilmektedir.
 - Kira süresi bittiğinde, kullanıcı devremülke herhangi bir zarar vermemişse, başta ödediği depozito ücreti, kendisine iade edilmektedir.
 - Kiralık devre mülklerin özelliklerinin hepsi, You are not allowed to view links. Register or Login seçenekleri için de geçerlidir. Deniz ve orman manzarasının yanı sıra, iç dizaynlarında farklılıklar vardır.
 - Satılık devre mülklerin fiyatları da, özelliklerine göre değişmektedir.

Armutlu tatil köyü, hem sağlık hem de eğlence açısından her türlü imkânı bir arada sunmaktadır. Ayrıca, Armutlu satılık devremülk ve kiralık devre mülk imkânıyla da avantaj ikiye katlanmaktadır. Armutlu kiralık ve satılık devre mülklere ve yasal prosedürlere, İhlas Armutlu'nun resmi web sitesinden ulaşılabilmektedir.

armutlutatil.com

Bilişim Forum

Armutlu Tatil Köyü Devremülk
« : 13 Temmuz 2017, 20:04:55 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor