portakal

Gönderen Konu: içerik ajansı  (Okunma sayısı 42 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı social35

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 10
  • Toplam: 0
içerik ajansı
« : 15 Temmuz 2017, 16:16:35 »
İzmir'de kurulan ve tüm Türkiye'de You are not allowed to view links. Register or Login hizmeti veren Süper İçerik firması hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmeti ile kısa sürede yüzlerce üyeye binlerce konuda içerik satın alma hizmeti sağlamıştır. Tanıtım yazılarından blog içeriklerine kadar farklı alan ve sitelerin içerik ihtiyaçlarını karşılayan ajans hızlı ve özgün olarak hizmet vermektedir.
Tüm içeriklerinin kopya kontrollerini titizlikle yapar ve müşteri teslimatına kadar giderilebilecek her türlü hatayı profesyonel editör ekibi ile gidermeye çalışır. Aynı zamanda site sahipleri bu firma üzerinden blog ve haber siteleri editörlük hizmeti de alabilirler.
İçerik Ajansı ve You are not allowed to view links. Register or Login Bir Arada!
Web sitesi sahipleri, Süper İçerik’ten hem You are not allowed to view links. Register or Login hem sipariş hem de editörlük hizmetini sağlayabiliyorlar. İzmir Social bünyesinde kurulan https://supericerik.com alanında en hızlı ve etkili hizmetleri bir arada tutuyor.
Özellikle Editörlük hizmetleri konusunda iddialı olan firma, Türkiye’de ilk ve tek olan online takip ekranlı editörlük hizmetini kullanıcılarına sundu. Site sahiplerinin gözünün arkada kalmadan kaliteli ve organik hit sağlamasına yarayan bu hizmetin uygulanması ise tamamen manuel yani el ile ofis çalışanı eğitimli editörler tarafından sağlanıyor. Sistemde ise sipariş vermek oldukça basit, öncelikle üyeliğinizi tek adımla oluşturuyor ve akabinde tek sayfadan oluşan sipariş panelinde sitenize ait bilgilerin girişini yapıyor, sitenizi güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Sosyal medya konusundaki başarısını da daha önce kanıtlamış olan firma bu hizmeti sağlarken aynı zamanda sosyal medyadan da hit desteği sağlıyor.

Bilişim Forum

içerik ajansı
« : 15 Temmuz 2017, 16:16:35 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor