portakal

Gönderen Konu: Mersin Web Tasarım Ajansı  (Okunma sayısı 54 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2697
  • Toplam: 0
Mersin Web Tasarım Ajansı
« : 16 Temmuz 2017, 01:16:22 »


Mersin Web Tasarım Ajansı

Ticari açıdan sürekli gelişmekte olan Mersin ilinde sektörel rekabetin artmış olduğu gerçeği elbetteki web ortamınada yansıyor. Genellikle, Web sayfaları kuruluşun kendisiyle ve ürünüyle olabildiğince ilgili içeriklere sahip olarak hazırlanır ve sayfaların yapım süreci içerik desteği devreye girer. Oluşturulan içerikler hizmet veya ürünlerle birebir bağlantılı olmak zorundadır.

Web sitesi yaptırmayı düşünürken kendinize şu önemli soruyu sorun: Ne gibi geri dönüş (kazanç) bekliyorum ?

En basit düzeyde, You are not allowed to view links. Register or Login sayfası tıpkı tabela ya da diğer reklam araçları gibi internet ’i araç olarak kullanan bir reklam türüdür.

Reklam stratejileri arasında en az maliyetli ve yüksek geri dönüşüm oranı olan Mersin Web Tasarım sayfaları gün geçtikçe daha çok talep görmektedir.

İzleyicilerin Dikkatini Çek

Reklam araçlarını kullanarak ziyaretçileri sitenize çekmek görevinizi tam anlamı ile yerine getirmiş olduğunuz anlamına gelmemektedir. Kullanıcıların Google‘da örn: ” mersin seo, mersin araç kiralama, mersin lojistik, You are not allowed to view links. Register or Login” kelimelerini kullanarak Adwords aracılı ile size ulaştıktan sonra web sitenizin tutarlılığı ve kullanılabilirliği zayıf kalırsa ziyaretçiler siteden çıkarak rakiplere yönelir aynı zamanda reklam için harcanılan bütçenizi boşa harcamış olursunuz.

Ziyaretçi Odaklı Web Tasarım

Ziyaretçilerin web sitenizde uzun süreli olarak zaman geçirmesinin en önemli sırrı iyi şekilde oluşturulmuş bir web tasarım site düzenidir. Dışarıdan sitenizi ziyaret etmeyen bir müşteriyi sitenize çekmek için alternatif reklam yöntemlerini kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak Adwords Reklamları veya Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti alarak Arama Motoru Optimizasyonu yaptırabilirsiniz. Web sayfanızın çoğu arama motorunda kaydedilmiş ve indekslenmiş olması gerekir.

Öte taraftan, şu an popüler olan diğer web sayfaları içerisinde pankart reklamlarınızı (banner adverts) bulundurmak da mümkündür. Web’i ilk incelemeniz, araştırmanız sırasında bu tür reklamlarla karşılaşmışsınızdır. Bunlar, reklamı yapılan ürünün ya da  hizmetin Mersin web tasarım sayfalarına bağlantı olma özelliğini taşır. Bu sayede kullanıcıların dikkatini “çekmek” için daha fazla şansları olur.

kemalkeskin.com

Bilişim Forum

Mersin Web Tasarım Ajansı
« : 16 Temmuz 2017, 01:16:22 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor