portakal

Gönderen Konu: diyarbakır haber, anf haber, ajans fırat haber  (Okunma sayısı 48 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı photoman

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2203
  • Toplam: 0
diyarbakır haber, anf haber, ajans fırat haber
« : 10 Ağustos 2017, 20:05:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login

   
Diyarbakır haberciliğine yeni bakış AmedToday

Türkiye ve Ortadoğu haberciliğine yeni ses getiren AmedToday haber her geçen gün daha fazla okuyucuya ulaşıyor.
You are not allowed to view links. Register or Loginlerini dünyaya duyurma ilkesi ile yola çıkan AmedToday Haber her geçen gün çığ gibi büyüyen kitlesi ise bölgenin sesi olmaya aday.
Ortadoğu ve Türkiye haberleri ile Rojava ve Irak Kürdistan'ı haberlerini anlık biçinde dunyaya duyuran AmedToday Haber bölgede en iyi okunan haber sitleri arasında yerni almış durumda.
Anf  ve Dihaber  arasında sıyrılıp bölge haberciliğinde yer edinen AmedToday Haber tarafsızlık ilkesinden ödün vermeyen ender web haber sitleri arasına adını yazdı. You are not allowed to view links. Register or Loginleri sekmesinde bölge haberlerinide yayınlan amedtoday diyarbakırda en çok okunan haber sitesileri arasında yerini pekiştirmeye sağlamlaştırmış durumda.  Özelde Diyarbakır genelde ise tüm bölge halkalarının haber etikeleri aramalarında yer edinen You are not allowed to view links. Register or Login, Anf aramalarında çok hızlı yükselmesini, ikeli ve anlık haberci kişiliğine bağladığını duyurdu.
Yakın zamanda açılıp bu denli büyümeyi,  kaliteli, özgün ve tarafsız habercilik olgusuna bağlanyan haber sitesi Englişh ve Kurdi olarak ta haber yapacağını duyurdu.

Web Sitemiz: https://www.amedtoday.org/


Bilişim Forum

diyarbakır haber, anf haber, ajans fırat haber
« : 10 Ağustos 2017, 20:05:51 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor