Gönderen Konu: akıllı defter  (Okunma sayısı 71 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı photoman

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2203
  • Toplam: 0
akıllı defter
« : 10 Ağustos 2017, 20:39:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Outliers Notebook Türkiye’nin en fazla para toplayan kitlesel fonlama projesi oldu

Türkiye’nin ilk dijitalleşen ve silinebilen akıllı not defteri piyasaya çıktı!

İstanbul – Eylül 2016 tarihinde kitlesel fonlama platform Arikovani.com’da Outliers Akıllı Not Defteri isimli ürününü tanıtan ve Türkiye’nin en fazla kitlesel fon toplayan projesini yönetmiş olan Outliers Dynamics, LLC firması ürününü piyasaya sürdü.

Mikrodalga ile silinebilen ve cep telefonu ile dijitalleşen not defterini üreten dünyada iki üründen birisi olan Outliers Akıllı not Defteri yakında Türkiye’deki kitap evlerinde ve web sitesi www.outliersnotebook.com.tr üzerinden satışa başlıyor.

“Princeton Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre el ile not almak, bilgisayar veya tabletler ile not almaya göre sizi hem daha başarılı hem de daha üretken yapıyor. Biz de teknolojinin ve aynı zamanda el ile not almanın yararlarından faydalanacak bir defter tasarladık.” diyen Outliers Akıllı Not Defterinin kurucu ortağı Eray Altunbozar, 2 yıldır proje üzerine çalıştıklarını belirtti.

Ücretsiz olarak sunulan Outliers isimli mobil uygulaması ile defter sayalarını otomatik olarak doğru sayfa sırası ile cep telefonunda oluşturan ve kolay paylaşma özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlayan Outliers You are not allowed to view links. Register or Login aynı zamanda tekrar kullanılarak doğaya katkı sağlamayı amaçlıyor.

Bugüne kadar teslim ettikleri 35,000’ in üzerinde defter sayesinde 4000’in üzerinde yetişkin ağacı kurtardıklarını belirten kurucu ortak Merve Çebi; amaçlarının doğaya saygılı, kullanıcılarını daha üretken ve başarılı yapan ürünleri müşteriler ile buluşturmak olduğunu ve yakın zamanda mobil uygulamada çok büyük yenilikler yapacaklarını belirtti.

50 TL ile web sitelerinden ve seçkin kitapevlerinden satışa başlayan Outliers Akıllı Not Defteri, hedeflerinin global bir marka haline gelmek olduğunu ve bu doğrultuda çalıştıklarını belirttiler. 


Web Sitemiz: https://outliersnotebook.com.tr/Bilişim Forum

akıllı defter
« : 10 Ağustos 2017, 20:39:08 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor