portakal

Gönderen Konu: direksiyon dersi, özel direksiyon dersi  (Okunma sayısı 52 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı photoman

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2203
  • Toplam: 0
direksiyon dersi, özel direksiyon dersi
« : 10 Ağustos 2017, 20:46:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login


          Direksiyon dersi Mecidiyeköy

Normalde direksiyon dersi almak için araştırmalara başladığınız zaman size söylenilen şeylerin başında bu derslerin asla tam anlamıyla işe yaramadığını söyleyebilirler. Sizler de böyle olunca ne kadar istemeseniz de You are not allowed to view links. Register or Login almaktan vazgeçersiniz. Aslında gerçekte bu düşünce son derece yanlıştır. Çünkü bu konuda deneyimli olan eğitmenlerimiz hangi ehliyet grubu olursa olsun fark etmez tüm araçlar ile alakalı direksiyon derslerini vermeye devam etmekteler. Sizler de bu sayede kendinize güvenecek şekilde araçlarınızı kullanmak adına bu dersleri alacak ve ardından da araçlarınızın direksiyonuna hakimiyetli bir şekilde ileri sürüş tekniklerine sahip olmanın keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.
Söz konusu araç kullanmak olduğu zaman yapılması gereken ilk şey hiç şüphesiz ki devlet tarafından belirli dönemlerde yapılmakta olan sınavlara katılmaktır. Bu sınavlar bilindiği üzere hem yazılı hem de uygulamalı sınavlardır. Sürücü adaylarının ehliyetlerini alması adına mutlaka bu iki sınava girmesi ve bunlardan başarılı sonuçlar elde etmesi gerekmektedir.

Birçoğumuz direksiyon dersi almak yerine yakınlarından yardım talep etmekte. Evet, şimdilerde insanların bir kısmı çok iyi bir şekilde araç kullanıyordur ancak bu durum onları direksiyon dersi verebilecek hale getirmez. Direksiyon hocamızdan alacağınız bir dersin sonrasında bile aslında aradaki farkı hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde görebilirsiniz. Çünkü direksiyon hocalarımız öncelikli olarak sizlerin ne konularda eksikliklerinizin olduğunu belirleyecek, ardından da bunları gidermek ve direksiyon sürüş becerilerinizi ilerletmek adına nelerin yapılması gerektiğini belirleyecektir. Sizler de bu sayede oldukça kısa bir süre içerisinde istemiş olduğunuz gibi araçlarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz. Üstelik direksiyon dersi  alırken aklınızda yer edebilecek olan her türlü soruya da kolaylıkla cevap bulma imkanına sahip olabilirsiniz.

You are not allowed to view links. Register or Login Mecidiyeköy de hizmet vermekteyiz. Araç kullanmak için akıcı ve yoğun trafik ortamlarından korkuyor olabilirsiniz. Bu korkunuz yüzünden sürekli daha sakin olan yollarda yanınızda güvenebileceğiniz biri ile araç kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat emin olun ki yanınızda bulunan kişi de deneyimsiz ve tecrübesiz olduğunuz için sizinle trafiğe çıkmaktan korkuyordur. İşte bulunan tüm bu güvensizlik ve trafiğe olan korkularınızı sürücü kursları sayesinde üzerinizden atabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey direksiyon eğitimi almak olacaktır.
 
Özel direksiyon dersi Mecidiyeköy olarak son derece donanımlı olan araçlarımız ve direksiyon dersi konusunda dallarında uzman olan eğitmenlerimiz ile siz sürücü ve sürücü adaylarına hizmet veriyoruz. Eğitim sırasında kullanmış olduğumuz araçlarımızın tam donanımlı ve rahat kullanımı sayesinde sürücü adayları kendilerine daha çok güveniyor ve çok daha rahat araç kullanımı gerçekleştiriyor. İşte bu donanımlı araçlar ve direksiyon dersi konusunda bir hayli tecrübeye ve bilgiye sahip olan eğitmen hocalarımız sayesinde kendinizi çok daha güvende ve iyi hissedeceksiniz.

Direksiyon dersi Mecidiyeköy semtinden başlayıp tüm bölümlerinde verilmektedir. Direksiyon derslerinin sürücüler açısından yeri ve önemi oldukça büyüktür. Sürücülerin bir çoğu yetersiz verilen eğitimlerden dolayı trafikte sorun yaşayabilir. Bundan için gerekli bilgi ve donanıma sahip olmadan asla trafiğe çıkılmamalıdır. Bizim bu alanda ki en önemli özelliğimiz eğitimlerimizi gerçek araçlarla vermemizdir. Bu tür eğitim sayesinde direksiyon dersi alan öğrencilerimiz kullanacakları araçlar ile eğitim alma imkanınız bulunmaktadır.


Web Sitemiz: http://direksiyonmerkezi.net/Bilişim Forum

direksiyon dersi, özel direksiyon dersi
« : 10 Ağustos 2017, 20:46:43 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor