Gönderen Konu: ege haber  (Okunma sayısı 71 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı social35

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 10
  • Toplam: 0
ege haber
« : 11 Ağustos 2017, 13:47:03 »
İzmir'den Dünyaya Haber Üretimi
Yeni çağ teknolojisinin gelişmesiyle beraber haber siteleri oluşturulmaya başlanarak hem televizyon hem internet ortamından haber içeriklerinin üretilmesi ve vatandaşlara sunulmaya başlanması gerçekleşiyor. Yandaş medyalardan uzak durularak tekil şahıslar üzerine yapılan araştırmalar sonucunda doğru ve gerçek haberlerin ayırt edilmesi bu konu hakkında daha çok zor bir konuma geliyor. You are not allowed to view links. Register or Login sitesi bunun üzerine internet haber aracılığı sisteminde yer alarak dünya çapında, tarafsız ve yaygın olarak haber içeriklerini vatandaşlara sunuyor.
Geniş Odaklı Haber Merkezi
İzmir'de kurulan haber sitesi, You are not allowed to view links. Register or Login yayınları yapmanın dışında odak merkezini tek odaklı olmaktan çıkararak dünya çapına yayıyor. Gerek Türkiye, gerekse Avrupa ülkelerinde olmak üzere tüm dünyada yaygın ve tarafsız şekilde yaptığı haberleri teknolojik ortamdan sunan MedyaEge, yalnızca gün içerisinde yaşanan olayları aktarmıyor. Aynı zamanda spor haberlerinden ve bültenlerine, dünya çapında ve Türkiye'de yapılacak olan yatırımlara ve halk arasında yaşanmış kişisel sorunları internet üzerinden medya aracılığıyla ilgili makam ve bültenlere aktarıyor.
MedyaEge Kuruluş Amacı ve İzlediği Yol
MedyaEge ekibinin kuruluş amacı, Türkiye'ye doğru ve tarafsız bir şekilde internet ortamı üzerinden haber içeriklerini üreterek yayınlamak ve halka doğrudan sağlamaktır. İzlediği yol tek odaklı olmayıp, hiçbir siyasi bağa sahip olmadan tarafsız bir şekilde dünya genelindeki haber bültenlerinden odaklanarak bütün Avrupa'yı ve dünyayı ele alan içerikleriyle gözler önüne geliyor. MedyaEge ekibi tarafından yönetilen haber sitesi özellikle  You are not allowed to view links. Register or Login haberlerinde aktif olarak yer alıyor ve son dakika haberlerini halka sunuyor.
Gelişmiş Yayıncılık Sistemi
MegyaEge ekibi gelişmiş yayıncılık sistemleriyle birlikte 7/24 olarak başta Türkiye olmak üzere bütün Avrupa ülkelerinde ve dünya çapında belirli merkezlerde muhabir ekipleriyle beraber yayınlarına 7/24 kesintisiz bir şekilde devam ediyor.

Bilişim Forum

ege haber
« : 11 Ağustos 2017, 13:47:03 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor