Gönderen Konu: Yakın doğu üniversitesi hakkında"  (Okunma sayısı 248 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı busenazaksen

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
Yakın doğu üniversitesi hakkında"
« : 14 Ağustos 2017, 11:30:12 »
Merhaba kardeşlerim,

Yakın doğu üniversitesi bilişim sistemleri mühendisliğini kazandım, kayıt yaptırmaya gideceğim ancak ön bilgi almak istiyorum. Yakın doğuda okuyan ya da tanıdığı olan var mı nasıl bir yer acaba, ve bilişim sistemleri mühendisliği bilgisayar mühendisliği aynı değil sanırım, farkı ne? Son olarak kayıt işlemleri için felan araba kiralamayı düşünüyorum, nasıl oluyor iki günlük kiralayabiliyor muyum?

Çevrimdışı cengizreyiz

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Yakın doğu üniversitesi hakkında"
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2017, 10:52:23 »
Arkadaşım yakın doğuya dgs ile geçti mühendisliği tamamlamak için ancak alışamadı sanıyorum bu sene tekrar girdi sınava, ama genel olarak güzel yer olduğunu söylüyorlar.  Bilişim sistemleri mühendisliği bilgisayar mühendisliğinden daha kapsamlıdır ama bilgisayar mühendisliği daha fazla detaya girer. Tabii istersen ek ders olarak gördüğün derslerin ikinci üçüncü kurlarını da alabilirsin. Ehliyetin varsa kıbrısta geçerli, kimliğin ile kiralama yapabilirsin ama 25 yaşından büyük ve ehliyetinin 5 yıllık olması gerekiyor, öyle olduğunu sanmıyorum dolayısıyla bir yakınınla gitmen avantajına olur. Son olarak indiğin havalimanında (ercan havalimanı) araç kiralayabileceğin yerler mevcut. 80₺'den falan başlıyor, en az üç günlük kiralayabiliyorsun.  Orada önerebileceğim sun rent a car'ın ofisi var, ama tam yerini bilmiyorum gitmeden bir konuşmanı tavsiye ederim, detayları vardı internet sitesinde You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 10:53:54 Gönderen: cengizreyiz »

Bilişim Forum

Ynt: Yakın doğu üniversitesi hakkında"
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2017, 10:52:23 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor