Gönderen Konu: 2017 en iyi günlük burçlar  (Okunma sayısı 862 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astrolog1

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 15
  • Toplam: 0
2017 en iyi günlük burçlar
« : 17 Ağustos 2017, 15:34:07 »
Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz. Kazançlar konusunda beklediğiniz gelişmelerde bazı gecikmeler var. Beklemek size zor geliyor.

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştireceksiniz. Bugün You are not allowed to view links. Register or Login detayında yakınlarınızın size ihtiyacı olacak ve onlara yardım etmeye çalışacaksınız. Kariyerinizle ilgili mesleki çalışmalarına hız kazandırmak isteseniz de, gerekli donanımı sağlamak için, üstlerinizden fikir almanız gerekiyor.

Partnerinizin duygusal yaklaşımlarından oldukça etkileneceğiniz bir gün. Onunla yeni bir planlama dönemi başlatacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin farklı ve yaratıcı yönlerinden etkilenerek ufkunuzun genişlemesine neden olacak başarılı işler yapacaksınız. Riskler konusunda dikkatli olmalısınız.

Alışkın olmadığınız bir durum söz konusu. Ay, para evinizi etkiliyor ve bugün harcamalar konusunda planlı ve programlı gitmeniz gerekiyor. Bazıları için olağan olan bu durum, size ters ve sıkıcı gelecektir. Yönetici gezgeniniz Güneş'in Akrep'te olması, inatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak.

İş yaşantınızda değişim ve genişleme arzusu içinde olmanıza rağmen duygusal takıntılarınız yüzünden, istediğiniz performansı tam olarak sergileyemiyorsunuz. Bugün Ay tepe evinizde mesleki anlamda size yaratıcılık kazandırıyor. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda istediğiniz şartları elde edeceksiniz. Duygusal gelişiminiz mükemmel.

İşinizle ilgili gelişmeleri takip ederken, çok fazla hareket halinde olmanız gerekiyor. Oysa siz, her şeyi yavaştan almayı sevdiğiniz için,bugün bitmesi gereken işlerinizin fazla ilerlemediğini göreceksiniz. Ay kombinasyon burcunuz Başak'ta bulunuyor ve sosyal yaşantınıza belli bir disiplin getirmenizi öneriyor. Bugün şüpheci yaklaşımlar içindesiniz.

İdeallerinizin sizi önemli noktalara getireceğini bildiğiniz için, disiplinli yönlerinizden taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Duygusal alışkanlıklarınızın bazı problemlere neden olduğunu görüyor ve kendinizi daha da çok kurallara bağlıyorsunuz. Yüreğinizle aklınızın çelişkiler yaşamasına izin vermek istemediğiniz bir gün.

Çevre ilişkilerinizde planlı hareket ettiğiniz için, bugün kendinizi daha dingin hissedeceksiniz. Kurallarınızın doğru işlediğiniz görmek sizi işlerinize olumlu bir şekilde yaklaşıyor ve çok daha istekli oluyorsunuz. Yakınlarınızla ortak planladığınız işlerin belli bir potaya oturması için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak.Bilişim Forum

2017 en iyi günlük burçlar
« : 17 Ağustos 2017, 15:34:07 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor