portakal

Gönderen Konu: Evimin Yeni Gözdeleri  (Okunma sayısı 36 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutayadal

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Evimin Yeni Gözdeleri
« : 07 Eylül 2017, 16:05:25 »
Hemen hemen hepimizin evinde olduğu gibi benim evimde de ışık almaz bir odam ne yazık ki vardı. Bu oda diğer odalara nazaran biraz daha geniş olsa da hiç ışık almadığı için pek kullanılmıyordu ta ki HannaHome ile karşılaşıncaya kadar.
Bu odayı kendime ait bir alana çevirerek, keyifli vakitler geçireceğim huzurla kitaplarımı okuyacağım bir alana çevirmek bir süredir aklımdaydı. Bunun için ufak ufak değişikler yapmaya başlayarak bu fikrimi hayata geçirmeye başladım. Öncelikle tüm gereksiz eşyaları o odadan kaldırdım, bir diğer aşama ise zaten güneş ışığını yok denecek kadar az olan odanın aydınlatmalarını değiştirerek biraz daha ışık alan bir alan haline getirdim. Birkaç yeni eşya güzel bir kitaplık derken oda tam hayal ettiğim hale gelmeye başlamıştı artık sadece birkaç eksik vardı, odanın sağ tarafındaki duvar odadaki renklerden tamamen farklı bir renk olan kahverengiye boyanmıştı bu durum evin eski sahiplerinden kalmaydı ve bizde bu odayı çok kullanmadığımız için pek üstünde durmamıştık ama şu an bu görüntü benim oldukça huzurumu kaçırmıştı. Derhal HannaHome’un internet adresine girerek en uygun You are not allowed to view links. Register or Login siparişimi verdim.
Şu an odam tam hayalimdeki yere dönüştü o eski kötü görümlü duvar yerinde modern bir duvar kağıdı var hatta ürününden o kadar memnun kaldım ki diğer odalara bile yaptırmayı düşünmüyor değilim sizde http://hannahome.com.tr/ev-duvar-kagidi.html internet adresine bir göz atarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2017, 16:18:10 Gönderen: kutayadal »

Bilişim Forum

Evimin Yeni Gözdeleri
« : 07 Eylül 2017, 16:05:25 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor