Gönderen Konu: Bel Kireçlenmesi Hayatımı Sürdüremez Hale Getirdi.  (Okunma sayısı 31 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutayadal

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Belindeki ağrılar gün geçtikçe hayatımı zorlaştırmaya ve günlük yaşantımı kısır bir döngüye sokmaya başlamıştı. Sabahları oluşan tutkunluk ve gün içinde birçok basit hareketi bile yerine getirememem hem iş hayatımı hem de sosyal ilişkilerimi olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı.
Bu sorunun nedenlerini aramaya başladığımda yaş ilerledikçe bu problemin baş gösterdiğini ve tabi ki aşırı yüklenmelerin neden olduğunu ve hareketsizliğin ise bu süreci daha da hızlandırdığını öğrendiğimde endişelerim gittikçe artmaya başlamıştı.  Ağrılarım da gün geçtikçe kat ve kat arttığı için derhal iyi bir tedavi merkezi arama yoluna gittim, birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine Marmara ağrı merkezine başvurmayı seçtim ilk teşhisler yapıldıktan sonra Bel kireçlenmesi sorunu ile karşı karşıya olduğumu öğrendim, doktorum bel kireçlenmesi tedavisine hızla başladı ve ilk aşamada ağrılarımın dinmesi için uğraştılar. Kısa bir uygulamanın ardından tedavim gayet olumlu sonuç aldı ve ağrılarımda yavaşça kurtuldum.
Doktorum tedavinin bir diğer önemli tarafının ise bu süreçten sonra uygulamam gereken egzersizler olduğunu söyledi her kişiye özel bir egzersiz programı ile hastalıktan sonra yapmam ve kaçınmam gereken davranışları öğrendiğimden beri bu konuda çok hassas davranıyorum, tekrar o ağrılar gelsin istemem sizde bel kireçlenmesi sıkıntısı yaşayanlardansanızYou are not allowed to view links. Register or Login adresine bir göz atın derim.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor