Gönderen Konu: Vücudumla Barıştım  (Okunma sayısı 36 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutayadal

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Vücudumla Barıştım
« : 07 Eylül 2017, 16:24:23 »
Eminim her kadının vücudunda beğenmedi ve ayna karşısına geçtiğimde o bölgesine bakıp günlerce hatta haftalarca kafasına taktığı elbet oluyordur. Ben aynı sorunu yaşayan bireylerden biriyim
Kimi burnunu beğenmez kimi göğüslerinin küçük veya fazla büyük olduğunu düşünüp bunu kafasına takar ben ise popo ve kalça kısmımdan oldukça şikayetçiydim. Ayna karşısında geçtiğimde o kısmımın kıvrımsız hatta neredeyse dümdüz olduğunu görmek oldukça sinir bozucu bir durumdu. Günlük yaşantımdan iş ilişkilerime kadar her yerde bu sorun peşimi bırakmıyordu çevremdeki insanlara bakıp daha da sinirlerimi bozmam ise bu durumun cabasıydı, bu duruma bir son vermek için günümüzde oldukça yaygınlaşan hatta dünyada sıradanlaşmış bir uygulama haline gelen popo estetiği uygulamasına başvurmaya karar verdim. Bu uygulama Türkiye’de de oldukça popüler bir uygulama haline gelmiş olsa bile benim kafamda hala soru işaretleri vardı çünkü internette bu uygulamaya başvurup çok kötü görünüme sahip olmuş birçok kişi gördüm bu yüzden de işinde iyi bir uzman bulmadan bu işe asla kalkışmamaya karar verdim.
Birkaç hafta boyunca bu uygulamayı yapmış ve alanında uzman bir doktor aradıktan sonra Gökhan Haytoğlu adında bir doktor buldum derhal iletişime geçip bu konu hakkında daha detaylı bilgi edindikten sonra bu uygulamayı yapmaya karar verdim. Sonuçların nasıl olacağını görmek için sabırsızlanıyorum, sizde You are not allowed to view links. Register or Login  internet adresinden bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bilişim Forum

Vücudumla Barıştım
« : 07 Eylül 2017, 16:24:23 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor