Gönderen Konu: Twitter hesap silme işlemi  (Okunma sayısı 108 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetcandan

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 433
  • Toplam: 0
Twitter hesap silme işlemi
« : 07 Eylül 2017, 22:14:58 »
Sosyal medyada hesap sahibi olmak artık birkaç dakikalık bir işlem haline geldi. Özellikle Facebook ve Twitter gibi platformlarda hesabı bulunan kullanıcılar için en büyük sorun ise hesap silme işlemi. Siz de herhangi bir sebeple hesabınızı kapatmak istiyorsanız twitter hesap silme işlemini nasıl yapacağınızı bu makale ile öğreneceksiniz.

Anılarınız kalıcı olarak silinir
Sosyal medya hesapları üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri ele alan bu sayfada bu haftaki konu başlığımız hesap silme. Başka bir hesabınız olduğu için ya da hesabınızda sorunlar olduğu için twitter hesap silme işlemine karar verdiyseniz yapmanız gereken ilk iş hesabınızın bir yedeğini almaktır. Tüm paylaşım ve yorumlarınızın dışında profilinizde bulunan fotoğrafları da yedeklemeniz anlamına gelen bu işlem oldukça önemlidir. Uzun yıllardır depolama görevi de gören sosyal medya hesabınızda anılarınızın ve hatıralarınızın kalıcı olarak silineceğini unutmayın.

Aklınıza takılanları sorun
Yedekleme işleminin ardından hesabınızı silmeye başlayabilirsiniz. Hesap ayarları kısmından erişebileceğiniz silme sayfasında 14 günlük bir bekleme süresi ile karşılaşabilirsiniz. Hesabınızın silinme süreci başladıktan sonra tekrar giriş yaparsanız silme işlemi durdurularak hesap aktif hale getirilir. Bu nedenle bekleme süresinde dahi hesabınıza giriş yapmamanız gerekir. Kısa sürede You are not allowed to view links. Register or Login işlemini gerçekleştirerek hesabınızdaki sorunlardan köklü bir çözümle kurtulmak için aklınıza takılan tüm sorulara bu sitede yanıt bulabilirsiniz.

Bilişim Forum

Twitter hesap silme işlemi
« : 07 Eylül 2017, 22:14:58 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor