Gönderen Konu: Eğitimi eğlenceli hale getirin  (Okunma sayısı 107 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetcandan

  • Çaylak
  • ***
  • İleti: 433
  • Toplam: 0
Eğitimi eğlenceli hale getirin
« : 08 Eylül 2017, 14:51:51 »
Çocukların henüz ilköğretim seviyesindeyken bilim ve fenle tanışmasını sağlayan, müfredatın en faydalı derslerinden biri olan Fen bilimleri ile daha faydalı ve yaratıcılığı besleyen bir ders programı oluşturuluyor. Bu sayede çocukların bilimsel verilere olan güveni ve mantık çerçevesinde yorumlama yetenekleri gelişirken toplumsal ilerleme ve çağdaşlık seviyesi de artırılıyor.

Aratıcı düşünceyi destekleyin
Velisi olduğunuz öğrencilerin okul başarısını artırmak, bilime olan merakını güçlendirmek ve mantıklı yorumlama yeteneklerini geliştirmek için Fen bilimleri ile destekli bir çalışma programı oluşturmak istiyorsanız zaman kaybetmeden sitemiz üzerinde sunulan verilere bir göz atın. Öğrencilerin farklı konularda merakını uyandıracak ve ilgi çekici içerikleri ile sıkılmadan inceleyebilecekleri içeriklerle dikkatlerini çekmek için sekmeleri mercek altına alın. Fen ve bilimle olan ilgisi ile çocukların erken yaşta yönlendirilmeleri ilerleyen safhalarda hem eğitime olan sevginin hem de yaratıcı düşünme gücünün körelmesini engellemektedir.

Okul başarısını artırın
Gelişmiş hizmet ağı ve hızlı ara yüzü ile hizmet veren bu sitede online olarak You are not allowed to view links. Register or Login ile ilgili tüm dokümanlara ulaşabilirsiniz. Videolar, ders notları, deneyler ve bilimsel makaleler ile gençlerin merakını canlandıracak heyecanlı bir bilimsel yolculuk için sisteme katılarak hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi tasarrufla hiçbir harcama yapmadan eğitime katkı sağlamanızı amaçlayan bu sitede faydalı içerikler ile okul başarısının da arttığını göreceksiniz.

Bilişim Forum

Eğitimi eğlenceli hale getirin
« : 08 Eylül 2017, 14:51:51 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor