portakal

Gönderen Konu: Gezgin Bloğu  (Okunma sayısı 118 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2989
  • Toplam: 0
Gezgin Bloğu
« : 09 Eylül 2017, 04:44:05 »
Gezgin Bloğu

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık internet kullanımı da bir hayli çoğalmış durumda. Sosyal medya kullanımı da internet kullanımı ile birlikte tüm dünyada ve ülkemizde yoğun bir şekilde herkes tarafından kullanılmaktadır. Sosyal medya kullanımından sonra internet üzerinden yapılan You are not allowed to view links. Register or Login işlemleri de internet üzerinden çokça iletişim için yapılan işlemlerdendir.

İnternet üzerinden artık tüm aramaların yapılabildiği ve tüm alışverişlerin kişiler tarafından internet üzerinden yapıldığı da bilinenler arasında. Tatile gidecek olan kişilerin en fazla bu internet siteleri içinde You are not allowed to view links. Register or Login arayarak bu blok içinden tatile gidecekleri yerin tüm You are not allowed to view links. Register or Login hakkında bilgi alarak gezilerini bu şekilde yönlendirdikleri de bilinmektedir.

Gezi bloglarında genellikle şehir tanıtımları, şehir içinde gidilebilecek otellerin adresleri ve kalınacak olan yerlere yakın olan tarihi eserlerin ve yemek yenilecek restoranların adresleri bulunmaktadır. Bir tatil için neler gerekli ise mutlaka gezi blogları içinde bulunabilir. Blog üzerinden araştırma yapıldıktan sonra gidilmek istenilen tatil mekanlarında ne kadar tarihi eser var, ne kadar gezilebilecek mekan var hepsi bulunabilir.

Bazı bloglar tek bir konu adına açılırken isteğe bağlı olarak blogların bazısında bir çok konunun tartışması açılabilir, isteyen kişiler yorumlardan ve blog içinde verilmekte olan bilgilerden yararlanabilirler. Blogların bazılarında uzman bilgileri verilir ve uzmanlar ile canlı mesaj görüşmeleri yapılabilmektedir. Bir çok blogda ziyaretçi fikirleri de paylaşılmaktadır.

Bilişim Forum

Gezgin Bloğu
« : 09 Eylül 2017, 04:44:05 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor