Gönderen Konu: Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın  (Okunma sayısı 83 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2736
  • Toplam: 0
Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın
« : 09 Eylül 2017, 22:59:09 »
Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın !

Bundan 10 yıl öncesine kadar ülke çapında ünlü olabilmek için yüksek miktarda paralar harmanız, önemli kişilerle arkadaşlıklar etmeniz, aylar hatta yıllar boyu gece gündüz demeden gayret göstermeniz gerekirdi. Televizyon karşısında yalnızca kısa bir anlık görünmenin önemli bir şey sayıldığı o günlerde bütün bu emekleriniz sonucunda eğer çok bariz bir özelliğiniz yoksa yine de kimsenin tanımadığı sıradan biri olarak yaşamaya devam ederdiniz. O zamanlar bir de dünya çapında tanınan birisi olmak isteseydiniz bunlara ek olarak gerçekten çok çok şanslı olmanız gerekirdi.

Sosyal medyanın yaptığı devrim tam olarak bu alanda kendini gösterdi. Herkes her an ünlü olabilir. Kendi çevresinde, okulunda, iş yerinde, yaşadığı şehir, ülke hatta dünya çapında popüler olabilmeniz için tek ihtiyacınız olan bir Instagram hesabı ve bir kamera. Elinizde tuttuğunuz akıllı telefon her ikisine de sahip. Herkesin sizden bahsetmesi için size engel olan hiçbir şey yok. Paylaştıklarınız sizi popüler yapabilir ve bir anda hiçbir şey yapmadan para kazanmaya başlarsınız. İnsanların sevdiği, yolda görünce tanıdığı birisi olursunuz.

Popüler olabilmek bu kadar demokratik bir hal alıp herkesin sahip olabileceği bir şey haline gelince rekabet de kaçınılmaz oluyor. Yüzlerce, binlerce iyi sesli, güzel yüzlü, atletik veya dolgun vücutlu, komik, bilgili, fotojenik, yetenekli insan varken bunların arasından sıyrılmanız için biraz daha farklı bir şeyler yaparak insanların dikkatini çekebilmeniz gerekiyor.

Takipçi sayınızı arttırarak en doğru adımı atmış olursunuz

Instagram takipçi satın al hizmetlerini kullanarak takpiçi sayınızı arttırmak yapabileceğiniz ilk, en önemli ve en akıllıca işlerin başında geliyor. Neden? İnsanların sosyal varlıklar olarak çok temek bazı psikolojik güdüleri vardır. Yalnız başımıza izlerken bize çok da komik gelmeyen bir videoyu arkadaşlarınızla birlikte izlerken katıla katıla güleriz. Dışarıda genelde kalabalık yerlerde gezer, alışveriş merkezlerinde en kalabalık mağazalara bakar, herkesin gittiği kafeye gider, hatta bir kalabalık gördüğümüzde merak eder bakarız. Bunu bir kenarda tutup bir de ikinci nedeni inceleyelim Büyüyen şehirler, kalabalıklaşan nüfuslar, azalan dinlenme alanları ve yeşil alanlar insanların ev ile işleri arasında geçirdiği süreyi uzatıp hem sevdiklerine hem de kendilerine ayırdıkları zamanı sınırlıyor. Dolaysıyla televizyon veya telefon önünde geçirilen her bir dakika aslında kişinin kendinden veya sevdiklerinden çaldığı süre haline geliyor. Bu nedenle internet üzerinde yoğun bir bilgi bombardımanı altında olan sosyal medya kullanıcıları neyin önemli veya dikkate değer olup zaman ayırmaya değer olup olmadığı konusunda son derece seçici oluyorlar. Çok hızlı (saniyeler içerisinde) bir profilin dikkate değer olup olmadığına karar verip ya incelemeye devam ediyor, ya da hemen diğerine geçiyorlar.

Yukarıda bahsedilen iki konuyu birleştirdiğimizde sosyal medyada takipçi sayısının yüksek olmasının nasıl bir faydası olduğu da ortaya çıkıyor. İnsanlar öncelikle “çok takipçisi varsa profil yüksek ihtimalle ilginçtir” gibi bir bilinçaltı fikre sahiptir ve aslında genelde bu doğrudur da. Kimse takip etmiyorsa ya nadiren bir şeyler paylaşıyor ilgiyi canlı tutamıyordur, ya çok kaliteli bir içeriği yoktur ya da böyle bir kaygısı yoktur ve tamamen kendi sosyal çevresi için içerik üretiyordur denebilir. Dolaysıyla takipçi sayınızın yüksek olması çok kısa sürede karar vermek zorunda olan sosyal medya kullanıcıları için ilk ve en öncelikli kriterdir. Instagram beğeni satın al hizmetinden önce You are not allowed to view links. Register or Login hizmetini almalısınız.

Satış ve tanıtım yapmak için en etkili yol!

Şimdi bir de farz edelim ki bireysel kullanıcı değil de bir şirketsiniz ve markanızın tanıtımını yapmaya çalışıyorsunuz veya yurtdışından getirdiğiniz bir ürün var ve çok uygun fiyata satmak “sürümden kazanmak” istiyorsunuz veya kendi yaptığınız el işi ürünlerinizi satmak istiyorsunuz. Instagram, çektiğiniz fotoğrafa filtre uygulayarak paylaştığınız bir platform olmanın çok ötesine geçti devasa bir e-ticaret ağına dönüştü. Birşeyler satmanın en kolay yolu artık Instagram kabul ediliyor.

Instagram asıl kuruluş amacının yanında aynı zamanda büyük bir e-ticaret sistemine dönüştü ama ne var ki e-ticaretin kuralları Instagram için de aynen geçerli. Bir internet sitesinden ürün alırken o sitede kaç yıldız olduğuna bakar, olumlu ve olumsuz yorumları inceleriz, o da yetmez forumlardan ve sosyal medyadan yapılan yorumlara bakarız, hatta işi daha da sıkı tutar benzer ürünlere yapılan yorumları inceleriz. Kimse parasını işe yaramayan birşeye vermek istemez. Ama burada insanların bu kadar ince eleyip sık dokumasının sebebi yalnızca paralarını boşa harcamak istememek değil, internetten alışverişe hala tam anlamıyla güvenememeleridir.

Bir mağazaya gittiğimizde ürünü eline alır inceler beğenirsek alır, aldıktan sonra memnun kalmazsak -satın aldığımız mağazanın yeri ve satıcısı bellidir- gider iade ederiz. Ama internetten alışverişte bu tam olarak böyle değil. Ürünü satın aldığımız mağazaya ve daha önce satın alan insanların yorumlarına güvenmek zorundayız. Mağaza alışverişine göre çok daha uygun fiyata ve sayısız çeşitlilikte ürün satın alabilmek için göze alınabilecek küçük bir risktir.

Takipçi sayınızı arttırarak farklı olun!

Instagram takipçi sayınız bir şirket, marka ve satışçı olarak elinizdeki en büyük kozdur. İki Instagram kullanıcısı var ve ikisi de gömlek satıyor ve sattıkları gömleklerin fiyatı, markası, rengi, deseni ve ölçüleri birebir aynı. Hangisinden satın alacaksınız? Elinizde karar vermek için tek bir parametre kalır. Takipçi sayısı. Birinin 100 takipçisi diğerinin 500 takipçisi varsa doğal olarak yüksek takipçi sayısı olan daha iyidir diye düşünüp onu seçersiniz.

Artan takipçilerinizi elinizde tutmak için çok çalışın!

500 milyondan fazla kullanıcısı olan ve an binlerce görsel paylaşılan Instagram’da takipçi sayınızın yüksek olması bu kadar çok profilin ve paylaşımın arasından sizi farklı kılacak olan şeydir. Takipçi sayın alarak bir günde Instagram takipçi sayınızı arttırmakla organik şekilde aylarca sürekli yeni ve ilginç paylaşımlar yaparak vakit harcayarak takipçi sayınızın kendiliğinden yükselmesini beklemek arasında bir fark yoktur. Ama takipçi sayınızı arttırdıktan sonra bu takipçileri profilinizde tutabilmek sizi elinizdedir. Saniyelerin bile önemli olduğu, bilginin ortaya çıktıktan dakikalar sonra eskidiği bir ortamda takipçilerinizin kıymetini bilin ve onları profilinizi takip etmeye devam etmelerini sağlamak için çok çalışın.

Instagram takipçi sayınızı arttırırken hedef kitleniz olan kullanıcı profiline dikkat etmelisiniz. Türkiye'deki kullanıcılara hitap eden içeriğe sahipseniz Instagram türk takpiçi satın almak ve devamında yaptığınız paylaşımlar için Instagram türk beğeni satın al hizmetleri sizi bir anda Instagram'da fenomen yapacaktır

instagramtakipcisayisiarttirma.com

Bilişim Forum

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın
« : 09 Eylül 2017, 22:59:09 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor