Gönderen Konu: Site içi SEO ve Türkçe Dizin Sitesi  (Okunma sayısı 74 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yolancurtis

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 3
  • Toplam: 0
Site içi SEO ve Türkçe Dizin Sitesi
« : 11 Eylül 2017, 16:57:36 »
Site içi SEO Nedir?

You are not allowed to view links. Register or Login ; arama motorlarının her algoritma güncellemesiyle daha da önemi artan bir SEO aşamasıdır. Doğru bir SEO Analizi sonrasında site içi tüm alanlara etki edecek çalışma aşaması Site içi SEO’dur. Buradan da anlaşılacağı üzere web sitenize ait bir SEO çalışması gerçekleştirmek için SEO Analizi sonrasında Site içi SEO çalışmalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

You are not allowed to view links. Register or Login ve Backlink

Türkçe dizinlerin önemi; özellikle Türkçe sitelerde kelimede yükselmeyi sağlayan güzel bir backlink çeşitidir. Ayrıca backlink çeşitlendirmek için kullanılan ve zarar görmemesi adına "nofollow" kullanılması tavsiye edilen backlink türü, herkese tavsiye edilmektedir.

Türkiye'de çok fazla dizin sitesi olmaması ise maalesef başka dillerdeki sitelere yönlendirmektedir. Son zamanlarda kurulan bazı Türkçe siteler ise bizlere dizin sitelerinde gelecek için azda olsa umut veriyor.

You are not allowed to view links. Register or Login adresinden sizde ücretsiz olarak; site tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Bilişim Forum

Site içi SEO ve Türkçe Dizin Sitesi
« : 11 Eylül 2017, 16:57:36 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor