Gönderen Konu: Saç Ekimi Acı Verir Mi, İz Kalır Mı?  (Okunma sayısı 108 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bunge

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 46
  • Toplam: 0
Saç Ekimi Acı Verir Mi, İz Kalır Mı?
« : 10 Kasım 2017, 13:29:05 »
Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok aklına gelen sorulardan bir tanesi “saç ekimi acı verir mi?” sorusudur. Bir diğer soru ise “saç ekimi sonrasında iz kalır mı, ne kadar doğal görünür?” sorusudur. You are not allowed to view links. Register or Login teknolojisinde yaşanan ICE FUE gelişmesi tüm sorunlara çözüm olmuştur.

Saç ekimi uygulamalarında doğallık ve gerçekçilik çok önemlidir. Çim adama benzeme korkusu yaşayan bireyler operasyonlara çekinerek yaklaşsalar da güvenilir merkezlere başvurdukları sürece hiçbir sorun yaşanmaz. Saç ekimi cerrahi bir operasyon olduğu için güzellik merkezi gibi yerlerde değil, doktorların olduğu tıbbi merkezlerde tedavi olmak gerekir.

You are not allowed to view links. Register or Login merkezi olan icefue.com ailesi ülkemizde ve yurt dışında başarılı operasyonları ile ün kazanmış bir yerdir. Lokal anestezi ile ağrı veya acı hissetmeden, ertesi gün günlük yaşamınıza döneceğiniz, saç ekimi yaptığınız belli olmadan ve hiçbir iz kalmadan tedavi olabilirsiniz.

Tedavinize başlamak ve doktorunuzla tanışmak için http://www.icefue.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Bilişim Forum

Saç Ekimi Acı Verir Mi, İz Kalır Mı?
« : 10 Kasım 2017, 13:29:05 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor