Gönderen Konu: Kayseri Su Deposu Temizligi  (Okunma sayısı 70 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enesk001

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 23
  • Toplam: 0
Kayseri Su Deposu Temizligi
« : 14 Kasım 2017, 17:16:10 »
Su Deposu Temizligi
6 ayda bir yapılan su deposu temizliği sağlığınıza sağlık katar. Konusunda lider bir firma olarak çevre ve halk sağlığına yaptığımız faydalardan dolayı mutluyuz. Su sirkülasyonu fazla olan yada hiç olmayan depolar zamanla kirlenir. Metal depolarda zamanla pas oluşabilir. Yer altından gelen su depoya gelirken beraberinde toprak da getirir. Depoda biriken kir, pas, çamur zamanla mikroorganizmalara yuva oluşturur. Temizliği yapılmayan depolar tehlike saçarlar. Çocuğumuzun ve kendimizin sağlığını tehlikeye atmamak için; kullandığımız, dişimizi fırçalayıp banyo yaptığımız, yemeklerde kullandığımız, çay yaptığımız suyun temiz isteriz.
Su deposu ne ile yıkanır; metal, beton ve plastik olarak çok çeşitli su depoları mevcuttur. Her deponun kendine özgü kimyasalı bulunmaktadır. Patentli ve sertifikalı olan kimyasallar kullandığımız için en yüksek verim elde ederiz.
Su deposu temizliği hizmetinin ardından kurumunuza yetkili firma belgelerimiz ve dezeneksiyon tutanağı bırakılır. Fiyat teklifi ve bilgi için Tel: 0352 333 0 777

Online randevu için web sitemizi ziyaret edin: www.kayserisudeposutemizleme.com
Kayseri su deposu temizliği fiyatları ve maliyeti için lütfen mail atınız.
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

Kayseri Su Deposu Temizligi
« : 14 Kasım 2017, 17:16:10 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor