portakal

Gönderen Konu: Hayvan dostu  (Okunma sayısı 98 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2888
  • Toplam: 0
Hayvan dostu
« : 14 Kasım 2017, 22:33:46 »
İnsanların Dostları Hayvanlar

Hayvanlar dünya kurulalıdan beri insanların dostları olmaya devam etmektedirler. You are not allowed to view links. Register or Login bir çok hayvan türü insanlara yakınlığı ile bilinir. Bunlar kediler, köpekler, kuşlar ve yetiştirildiği zaman bir çok yırtıcı hayvan da insanların dostu olabilir. Bazıları için büyük hayvanlarla arkadaş olmak daha hoş dururken insanlara karşı daha dostane tavırları bulunan kediler ve köpekler bazı kişiler için tek insanlar ile iletişimi olan hayvanlar olmalıdır. You are not allowed to view links. Register or Login olan kişiler genellikle sürüngenler, uçan hayvan cinsleri ve büyük hayvanlar ile birlikte dost olmak isterler. Bir çok kişinin çok severek baktığı filler bile en büyük hayvanlardan olmalarına rağmen en fazla insan seven cinste hayvanlar olarak bilinmektedir.

Köpekler ve kediler evde beslenebilmeleri için evcilleştirilen hayvanlar arasındadır. Bir çok kişinin severek baktığı kaplumbağalar ve balıklar ise su hayvanları olarak akvaryumlarda bakılan hayvanlardır. Tavşanlar da oldukça sevimli ve insan canlısı hayvanlar olarak bilinmektedir. Hayvanların en fazla insanlara dost olmaları hayvanların insanlar tarafından yardım görmeleri insanların da hayvanlar tarafından yardım görmeleri ile oluşmaktadır.

You are not allowed to view links. Register or Login olmak hayvanlara iyi davranmakla kalmayıp eğer bir hayvan sahiplenildi ise o hayvana en iyi şekli ile bakmakla olmaktadır. Hayvanlar her zaman aynı insanlar gibi iyilikten anlayan varlıklardır. Sessiz dostlarımız olarak isimlendirilen hayvanlar iyiliğe iyilik ile karşılık vermekte epeyce önderdirler. İnsanların en iyileri hayvanları besleyen ve onlara iyi davrananlardır.

Bilişim Forum

Hayvan dostu
« : 14 Kasım 2017, 22:33:46 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor