portakal

Gönderen Konu: Doğal Saç Ekim Hizmetlerimiz  (Okunma sayısı 91 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superisi

  • Çırak
  • ****
  • İleti: 680
  • Toplam: 0
Doğal Saç Ekim Hizmetlerimiz
« : 03 Aralık 2017, 17:27:30 »
Saç Ekimi Nedir?
 
    Saç seyrelmesi ve dökülmesi sorunu yaşayan kişilere özel teknikler ile yeni saç köklerinin ekilmesi işlemine You are not allowed to view links. Register or Login denilmektedir. Saçları dökülen kişilerde psikolojik olarak da sorunlar yaşanmaya başlar. Kendinde bir eksiklik olduğunu düşünen kişiler, bir an önce bu durumdan kurtulmak isterler.
 
    Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler, öncelikle bir taramada geçirilerek saç dökülmesinin temel nedeni araştırılır. Bu tarama esnasında kişinin hangi bölgelerinde kaliteli saç köklerinin olduğu ve hangi bölgelerine ekim yapılması gerektiği belirlenir.
 
 Saç Ekimi İşlemleri
 
    You are not allowed to view links. Register or Login saç ekim merkezinde en kaliteli saç ekim hizmetini sunuyoruz. Ortalama olarak 3 – 4 hafta kadar süren tedavi yöntemimiz ile sağlıklı ve doğal saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Saç ekim işlemi yapılacağı gün hastamıza lokal anestezi uygulanarak saç kökünü alacağımız bölgeleri belirliyoruz.
 
    Özel yöntemlerimiz ile belirlenen bölgelerden önceden belirlediğimiz sayıda saç kökünü alıyoruz. Daha sonra saç kökü aldığımız kısımlarda oluşan ufak yaralar geçtikten sonra saç köküne bulmuş olduğumuz doku nakilleri hazırlanmaktadır.
 
    Uygulama esnasında FUE saç tekniği ile dokuları gruplandırarak saç köklerini alıcı kanalları hazırlama işlemlerini yapıyoruz. Kanal yolunu açtıktan sonra doku nakli yerleştirilmesi amacı ile saç ekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Hastamız aynı gün evine dönerek günlük hayatına devam etmektedir. Tamamen doğal bir görüntü elde edilerek saç ekiminin yapıldığı bile anlaşılmamaktadır. Siz de sağlıklı gür saçlar için Lale Keskin Saç Ekimi merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.


Bilişim Forum

Doğal Saç Ekim Hizmetlerimiz
« : 03 Aralık 2017, 17:27:30 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor