portakal

Gönderen Konu: Dnp Yağ Yakıcı  (Okunma sayısı 113 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yorgun75

  • Usta
  • *****
  • İleti: 3675
  • Toplam: 0
    • makam odası
Dnp Yağ Yakıcı
« : 03 Aralık 2017, 17:41:34 »


Steroidler günümüzde bilinçsiz kullanımı artıp aslında bilinçli kullanıldığında kas gelişimini olumlu yönde etkilediği klinik testlerde kanıtlanıp birçok olimpik sporcunun da kullanmasından ötürü günümüzde de rekabet artışı olmuştur steroidler düzenli dozlarda kullanılmadığında aşırı zararlıdır. Düzenli kullanım çizelgesi veren sitelerden You are not allowed to view links. Register or Login verilmelidir.

You are not allowed to view links. Register or Login ile satın alınan hormon ilaçları genelde testosteron olarak bilinen erkeklik hormonu olarak bilinir en çok başvurulan Anabolik Steroid türü olan testosteron kas yapılanmasını hızlandırır. Vücudun protein sentezini arttırıp supmaximal antrenmanlarda anaerobik eşik üstü antrenmanlara direnci arttırır kardiovasküler sistemi güçlendirir. Genelde ampul olarak siparişi verilmektedir. DNP dünyada metabolizmayı en çok hızlandıran kimyasal olarak geçerliliği kanıtlanmıştır. You are not allowed to view links. Register or Login günümüzde pek yaygın bilinmese de ABD de ortaya çıkmıştır. Günümüzde dnp siparişi için güvenilir siteler mümkün olduğu gibi merdiven altı üretimden de uzak durulmalı dnp yağ yakıcı toz ve sıvı liquıt olarak tedarik edilebilir.

DNP yağ yakıcı kullanan bir sedanter birey düzenli antrenman programı ve düzenli bir diyet ile birlikte günde ortalama 500 gr verilmektedir. DNP o kadar güçlü yağ yakıcıdır ki L-carnitine %3, clenbuterol %10, dnp ise %50 oranında yağ yakım kapasitesine sahiptir. Vücudun ihtiyacı olduğu dozda alınan steroidler ve düzenli periyodik aralıklarla kullanılmalıdır. Sürekli kullanımından kaçınmalıyız fazla doz fazla etki sağlamıyor yararından çok zararı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yaşa kiloya cinsiyete göre kullanım koşullarını aşmadan kullanmak gerekir.
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

Dnp Yağ Yakıcı
« : 03 Aralık 2017, 17:41:34 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor