portakal

Gönderen Konu: Şüphelerinizden Kurtulmak Elinizde!  (Okunma sayısı 121 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superisi

  • Çırak
  • ****
  • İleti: 680
  • Toplam: 0
Şüphelerinizden Kurtulmak Elinizde!
« : 03 Aralık 2017, 22:45:41 »
         Son derece gizli çalışan You are not allowed to view links. Register or Login sayesinde siz de şüphelerinizden hemen kurtulabilirsiniz. Anlık resim ve video kaydından anlık ortam dinlemeye, hedef telefonun rehber bilgilerine erişimden whatsapp yazışma takibine kadar her türlü iletişimin kontrol altına almasını sağlayan hizmetlerimiz, teknolojide yaşanan gelişmelerden yararlanarak hayatını kolaylaştırmak isteyenler için verilir.
 
 Casus Telefon Programı İle Uyumlu Telefonlar
 
    Piyasada satılan ve çok sık tercih edilen her marka ve model telefonla uyumlu olan You are not allowed to view links. Register or Login programı sunduğu özellikler ve avantajlar ile kişisel taleplerden kurumsal hizmetlere kadar farklı şekillerde verilebilir.
 
 * Eşinin özel hayatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,
 * Çocuklarını kötü niyetli kişilerden korumak isteyenler ve
 * Şirket bilgilerinin gizliliği ve güvenliği üzerinde kontrol sağlamak isteyenler hizmetlerimizden yararlanabilirler.
 
 Casus Yazılımın Özellikleri Nelerdir?
 
    You are not allowed to view links. Register or Login yazılımı; hedef telefon üzerinden yapılan anlık mesajlar hakkında bilgilendirme yapar. Bu özellik sayesinde hedef telefonun yaptığı aramalar ve gelen aramalar SMS mesajı olarak size de gelir. Cihaz kontrolü sağlayan böcek yazılımlarla cihazın yeniden başlatılması ve pil durumunun kontrol edilmesi de mümkündür.
 
    Hedef telefonun galerisine erişim imkanı sağlayan casus yazılımlar sayesinde takip edilen telefonun web geçmişi de görüntülenebilir. Rehberde yer alan numara ve isim bilgilerine ulaşabilir ve gelen-giden mesajları görüntüleyebilirsiniz. Casus böcek yazılımı hedef cihazın yer ve konum bilgilerine kolay bir şekilde ulaşarak sevdiklerinizin her zaman güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.

Bilişim Forum

Şüphelerinizden Kurtulmak Elinizde!
« : 03 Aralık 2017, 22:45:41 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor