portakal

Gönderen Konu: İşinizi Şansa Bırakmayın  (Okunma sayısı 132 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rustuyilmaz82

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 22
  • Toplam: 0
İşinizi Şansa Bırakmayın
« : 04 Aralık 2017, 09:38:38 »
Güler Kombi Servisi; uzman kadrosu ve teknolojik cihazların desteğiyle You are not allowed to view links. Register or Login, kombi tamiri, You are not allowed to view links. Register or Login ve petek temizleme işlerinde hizmet vermektedir.
Firmamız Güler Kombi Servisi olarak uzman teknisyenler den oluşmaktadır. Doğalgaz tesisatı, kombi ve peteklerinden doğacak tüm sorularına en uygun fiyat avantajı ile çözüm üretmekte ve İstanbul Avrupa yakasında yürüttüğü hizmette Güler Kombi Servisi olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran donanımlı servis araçlarımızla sizlerin 7/24 kesintisiz hizmetinizdedir.

Kombi ve peteğin doğru kullanımı bakımı, tasarruf ve güvenliği açısından son derece önem taşıyor. Her geçen sene fiyat artışı olan doğalgaz faturaları cebimizi yakarken, kombilerimize bakım yaptırmak faturalarımızı düşürmekte büyük önem arz ediyor. Kapımıza dayanan soğuk kış mevsiminde kombilerden daha fazla fayda sağlamak sizlerin elinde. Bunun için sizlerde kombi ve peteklerinizin bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekmekte bu şekilde yaparak daha az yakıt tüketimine karşılık daha yüksek ısılar elde edebilmek için sizler de Güler Kombi Servisi ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

İşletmemiz sizlerden gelen kombi servisi, You are not allowed to view links. Register or Login, kombi bakımı ve You are not allowed to view links. Register or Login çağrısından sonra adresinize yakın olan ekibimizi yönlendirmektedir. Ekibimiz gerekli gördüğü tüm müdahaleleri yapıp %100 çözüm garantisi ve eğer gerekli görür de yedek parça kullanırsa kullandığı parçalara da 1 yıl garanti vermekteyiz.


Her yıl artan doğalgaz fiyatları el yakarken, kombilere bakım yaptırmak büyük önem taşıyor. Kombilere bakım yaptırmakla birlikte doğalgazdan tasarruf ediliyor. Ayrıca daha fazla ısıtan kombiler, bu sayede az paraya kışı daha rahat geçirmenizi sağlıyor.
Sizlerde Güler Kombi Servisi tecrübesiyle soğuklar gelmeden kombilerinizin ve peteklerimizin bakımını yaptırın.

Telefon: 0537 737 94 60

You are not allowed to view links. Register or Login

Mail: [email protected]


Bilişim Forum

İşinizi Şansa Bırakmayın
« : 04 Aralık 2017, 09:38:38 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor