portakal

Gönderen Konu: Blog sitelerinden tanıtım  (Okunma sayısı 20 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı IntelAtom

• Çırak
  • Toplam: 0
Blog sitelerinden tanıtım
« : 06 Aralık 2017, 17:25:07 »
Web site adresi: Gelenokur.com
Web site konusu: Web site tanıtım bloğu

Blog siteleri, yenilenen ara yüzleri ile yayın hayatlarına devam ediyor. Şöyle bir on sene öncesine baktığımızda tasarımı bu kadar güzel olmayan, kullanım esnasında yavaş işleyen siteler ile karşı karşıya kaldığımızı görebiliyoruz. Özellikle yeni açılan ya da son yıllarda açılmış olan sitelerde bu tarz yavaşlıklarla neredeyse karşılaşmıyoruz. Tabi sunucuların trafiği kaldıramaması gibi durumlar hariç... Hal böyle olunca insanlar hızlı web siteleri içerisinde aradıklarını daha kolay bulabiliyorlar. Güncel You are not allowed to view links. Register or Login blogları içerisinde bulunan gelenokur.com web sitesi de bu yeni ve hızlı blog sayfaları arasında yer alıyor.

Blog Nedir?

Blog, insanların hayatlarına ya da farklı konulara dair açıklamaların yapıldığı sayfalardır. Bu siteler tek sayfadan ya da bir kaç sayfadan oluşabilmektedir. Kişisel blog siteleri olabildiği gibi, teknoloji blogları ya da haber, gazete gibi diğer konularda da blog sayfaları olabilmektedir. Blog sahibi olabilmek adına belirli bir kriter bulunmamaktadır. Ancak google ve yandex gibi popüler arama motorları özgün olan blog sayfalarını daha fazla sevmekte ve içeriklerini daha ön planda tutmaktadır.

Blog Nasıl Kullanılır?

Blog kullanmak bir hayli basittir. Örneğin site tanıtımları blogları içerisinde yer alan You are not allowed to view links. Register or Login 'da istenilen başlığa tıklamak yeterlidir. Siteden çıkılmak istenildiği zamanda da üst kısımda yani tarayıcı kısmındaki çarpı işaretine basılması yeterlidir. Teknoloji her alanda insan hayatına kolaylık sağladığı gibi, bu alanda da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sadece birkaç tık ve bir kaç seçenek ile istenilen yazılara kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

Web Site Tanıtım Bloğu

Web site tanıtım bloğu, web sitenizin tanıtılmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle anahtar kelimeleriniz üzerinden yapılan, sayfanıza link çıkışları arama motorlarının sizi sevmesine imkan tanır. Bu da googleda 1. sayfaya gelebilmeniz adına yardımcı bir unsur olacaktır. Eğer sizler de sitenizin bir site tanıtım bloğunda ve bununla birlikte Dünyanın en kaliteli web siteleri de dahil yaklaşık olarak 100 güncel sitede tanıtılmasını isterseniz, gelenokur.com web site tanıtımları alanına bakabilirsiniz.

Bilişim Forum

Blog sitelerinden tanıtım
« : 06 Aralık 2017, 17:25:07 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor