Gönderen Konu: Zeytinburnu Nakliye Firması  (Okunma sayısı 122 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 2862
  • Toplam: 0
Zeytinburnu Nakliye Firması
« : 07 Aralık 2017, 20:17:05 »
Zeytinburnu Nakliye Firması

Zeytinburnu İstanbul’a bağlı olan ve en eski semtlerinden olan bir semttir. İstanbul oldukça fazla göç alan bir şehir olduğundan bu ilçeden de hem ilçeye taşınan hem de ilçeden taşınan kişi sayısı oldukça fazladır. Taşınma esnasında insanlar oldukça fazla sıkıntı çektikleri için bu iş epeyce zor işler arasındadır. Taşınacak eşyaların teker teker paketlenmesi ve kolilere doldurulması zaten zor bir işlem olarak görülürken bir de bu eşyaların tamamının bir araca yüklenerek #####ürüldüğü yerde tekrardan taşınması gerekmektedir. You are not allowed to view links. Register or Logintaşındıktan sonra tüm işlem ev sahiplerine kalırken eşyaların dizilimi bile başlı başına külfettir.

Eşya taşıma aşamasında montaj işlemi oldukça külfetli bir iştir. Montaj işlemi genellikle ankastre mutfak ürünlerinde ve mobilyalar üzerinde yapılmaktadır. Mobilyalar son zamanlarda demonte olarak üretilmekte ve çıkartılıp takılma aparatları ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Fakat evin tamamı birden taşındığından bu işlem bir eşyada değil de on eşyada birden olunca oldukça zor işlemler arasında girmektedir.

You are not allowed to view links. Register or Loginolarak tüm taşınma işlemlerinizi itina ile yaparken montaj işlemini de taşıma işlemini yapan arkadaşların arasında bulundurduğumuz montaj elemanı sayesinde yapmaktayız. Tüm eşyalarınız taşınması gereken yerden itina ile sökülür ve taşınacağı alanda itina ile tekrardan kurulumu sağlanmaktadır. You are not allowed to view links. Register or Loginolarak taşıma ekibimizi çağırarak tüm evinizi taşıma, okulunuzu taşıma, ofisinizi taşıma ve tekli eşya taşıma işleriniz için hizmet alabilirsiniz.

Bilişim Forum

Zeytinburnu Nakliye Firması
« : 07 Aralık 2017, 20:17:05 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor