portakal

Gönderen Konu: Dünden Bu Güne Film Keyfi  (Okunma sayısı 124 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superisi

  • Çırak
  • ****
  • İleti: 700
  • Toplam: 0
Dünden Bu Güne Film Keyfi
« : 10 Şubat 2018, 22:42:02 »
Bir kuşak için film izlemek, yazlık sinemaların mahalleye gelmesini beklemekti. Bu heyecanlı bekleyiş esnasında ailece hangi filmin geleceği konuşulur, seçme lükslerinin olmadığı dahi fark edilmezdi! Gelişen teknoloji ve ilerleyen zaman bütün bunları unutturup insanlara sadece film izleme zevki değil aynı zamanda istediği filmi seçme hatta istediği filmdeki kalite ve ses özelliklerine bile kendi karar verme imkanı sunar oldu. Yani istediğiniz filmleri karıncalı olarak beyaz perde de izlemek yerine 720p veya 1080p olarak izleyebileceğiniz gibi You are not allowed to view links. Register or Login özelliği ve bluray ses ve görüntü kalitesiyle bile izleme imkânı bulabilir duruma gelindi.

Teknolojinin Film Seyretmeye Katkıları

Artık hemen hemen hepimizin evinde bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve hatta tabletler mevcut. Bu cihazlar aracılığıyla film izleme keyfimiz neredeyse engel tanımaz hale gelmiştir. İstersek bilgisayarlardan istersek de akıllı telefonlardan bazı küçük ayarlamalar yaparak yabancı filmleri sadece türkçe alt yazıyla değil türkçe dublajlı film izle tercihiyle de izleme imkanı bulur hale geldik.

Peki, Teknolojinin Katkıları Bu Kadar Mı?

Elbette, değil! Çünkü sadece izleyeceğimiz filmin alt yazılı ya da türkçe dublajlı mı olacağına değil aynı zamanda yazlık sinemalarının aksine hangi tür de filmleri izleyebileceğimize de karar verme imkanına sahip olduk. Her geçen gün gelişen internet film yayıncılığı ve film sektörü ile izleyici ne tür filmi izlemek istiyorsa kategorisini belirleyip bu kategoride bulunan en iyi filmlere anında ulaşabiliyor. Yani gelişen yayın ağı sayesinde internetten film seyretmek isteyenler için, full hd film izle seçeneğiyle bilim kurgu, korku filmi, animasyon, romantik komedi gibi daha birçok türden film seyretme olanağı bulunmaktadır.

Film sitelerinde yer alan bütün videolar Hd kalitede, 720p ve 1080p seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Full hd filmler izlemek için: You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

Dünden Bu Güne Film Keyfi
« : 10 Şubat 2018, 22:42:02 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor