Gönderen Konu: Emlak Ofisi Bayilik Veren Firmalar  (Okunma sayısı 75 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Superisi

  • Çırak
  • ****
  • İleti: 700
  • Toplam: 0
Emlak Ofisi Bayilik Veren Firmalar
« : 10 Mart 2018, 12:08:18 »
Gayrimenkul Sektörüne girenler Bayilik almalı mı?

Emlak ofisi açmak isteyen kişilerin kafasındaki bu işe karar verdikten sonraki en büyük sorulardan biri, Bu işe girişte kendi işlerini mi yapsalar yoksa You are not allowed to view links. Register or Login içinden birini tercih edip işlerine başlasalar. Bu yazımızda Emlak ofisi bayilik almak mı avantajlı yoksa almamak mı avantajlı incelemeye çalışacağız.

Yeni işe başlayan kişiler Emlak ofisi açmak istiyorsa bayilik almalarında avantaj var fakat hangi firmaya daha yakınlar ve hangi firmayı tercih ediyorlar bu konuları iyice araştırmaları gerekiyor. Emlak ofisleri sermayesi fazla olmayan işler içinde olmasına rağmen bu işte başarılı olan kişiler her zaman çok ciddi gelirler elde edebilirler.

Yeni işe başlayanlar için Bayilik almaları önemli

You are not allowed to view links. Register or Login incelemesi yapılırken bayilik ücreti alınıyor mu buna dikkat edilmeli, ve ikinci bir önemli durum yapılan işlerden şube genel merkeze pay veriyor mu bu incelenmeli. Bazı emlak firmaları verdikleri bayilikler neticesinde hem bayilik ücreti alıyor hem de yapılan her türlü işten belli bir komisyon daha talep ediyorlar. Buda emlak ofisinin masraflarının yanında birde sanki kira veriyormuş gibi marka adına bedeller ödenmesine sebep oluyor o yüzden bu gibi durumların araştırmalarını iyice inceledikten sonra karar vermek gerekir.

Tavsiyemiz sektöre yeni başlayan emlak firmaları ücretsiz bayilik veren emlak ofislerini bulup onlar ile çalışmalarıdır.

Bilişim Forum

Emlak Ofisi Bayilik Veren Firmalar
« : 10 Mart 2018, 12:08:18 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor