Gönderen Konu: Türkiye Sanayi ve Ticaret Firma Portalı  (Okunma sayısı 50 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Error32

  • Usta
  • *****
  • İleti: 3008
  • Toplam: 0
Türkiye Sanayi ve Ticaret Firma Portalı
« : 10 Nisan 2018, 05:27:49 »
Türkiye Sanayi Ve Ticaret Firma Portalı Kullanımı

Türkiye Sanayi ve Ticaret Firma Portalı

Aradığınız tüm ürün ve hizmetler için benzer aramalar yapan kullanıcıların seçimleri ve aramaları doğrultusunda şekillenen Türkiye Sanayi ve Ticaret firma portalı, arama motorlarında sıralanan ilgili firmaların otomatik olarak sisteme eklenmesini ve böylece her sektörde geniş bir yelpazeye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Çiçekçiden beyaz eşya servisine, nakliyat firmalarından turizm acentalarına kadar her sektörde ihtiyacınız olan en profesyonel ve güvenilir hizmetleri sitemiz üzerinden listelemeniz ve size uygun firmayı kolayca seçmeniz mümkündür. Ürün ve hizmet arayışında olan müşteriler ile birlikte, faaliyette olan firmalarını kendileri You are not allowed to view links. Register or Login işlemini isteyen iş yeri sahipleri de sitemizden üye olarak yararlanabilmektedirler.

Firma Bilgileri Sisteme Nasıl Eklenir?

Kullanıcıların internette ürün ve hizmetler için yaptıkları aramalar, bu aramalar neticesinde tercih ettikleri firmalar arama motorları sayesinde listelenmektedir. Arama motorları aracılığıyla sisteme otomatik yüklenen firmalar arasında sizin firmanız yer almıyorsa, sitemize üye olarak firmanızı sistemde yer alan You are not allowed to view links. Register or Login ne ekleyebilir, sitemizde öne çıkan firmalar arasında yer almak için ise; reklam ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye Sanayi ve Ticaret firma portalına You are not allowed to view links. Register or Login, firma ekle alanlarından firmanızı dahil etmek için sitemize e-mail adresinizle kayıt olabilirsiniz. Türkiye Sanayi ve Ticaret firma portalına firma eklemek için; firmanın yasalara uygun olarak kuruluşunun olması, sabit telefonunun bulunması gerekmektedir. Sitemize üye olduktan sonra ekleyeceğiniz firma bilgileriniz moderatörlerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanması ile birlikte portala dahil edilmektedir.

Eklediğiniz firma bilgileri uygun kategori altında detaylı olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Böylece kullanıcılar aradıkları ürün ve hizmetler için firmanıza iletişim bilgileriniz aracılığıyla ulaşabilmektedir. Ürün ve hizmet arayışları portalımız sayesinde hem kullanıcılar hem firma sahipleri için pratik ve kolay biçimde sonuçlanmakta, her iki taraf için de zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Bilişim Forum

Türkiye Sanayi ve Ticaret Firma Portalı
« : 10 Nisan 2018, 05:27:49 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor