Gönderen Konu: Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları  (Okunma sayısı 43 defa)  Share 

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seoandsoftware

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 5
  • Toplam: 0
Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları
« : 10 Nisan 2018, 22:35:39 »
Oto ekspertiz 2. El otomobil alımında çok önemli bir faktördür. Ataşehir ve kayışdağı oto ekspertiz firmaları arasında yer alan Myotoekspertiz http://www.myotoekspertizm.com adresinden detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, ataşehir bölgesinin en güvenilir ve büyük oto ekspertiz firmasıdır.
Kayışdağı oto ekspertiz firmaları dyno testi, kaporta boya testi, araç ekspertiz konularında sertifikalı ekibi ile hizmet vermektedirler.
Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertizsayesinde, araç satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertizsayesinde, araç satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Ataşehir My Oto Ekspertizm Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi olarak;
– Bütün marka ve modele uygun teknik ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz.
– Yıllara meydan okuyan Uzman Kadromuz ile sürekli yenileniyor ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.
– Satıcının Alıcıya verdiği ve vereceği güveni test ederek, sonuçları raporluyoruz.
– Rapor ve karşılıklı ilişkilerimizde Garanti vererek, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.
– Araçların kendi marka teknik ekibinin bile yapmaktan çekindiği ekspertizi, severek ve meslek edinerek yapıyoruz.
– Ataşehir 'in ortasında yapılan hizmetimizde, hiçbir şekilde taklit çalışma ve ekipman kullanmıyoruz.
– Sıfır ve 2.El arabaları, en ince ayrıntısıyla inceleyerek, fire vermeden, görülmemiş veya fark edilmemiş bütün hasarları, arızaları ve sorunları müşterimize sunuyoruz.Ataşehir oto ekspertiz firmaları arasında bir numara. Ataşehir otoekspertizfirmaları nelerdir?

Vizyonumuz KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ
Yaptığımız çalışmalar ile Ataşehir ve çevre ilçelerine ulaşımı olan, tüm müşterilerimizin araçlarındaki fark etmedikleri arızaları bulmak ve çözüme kavuşturmaktır. Bu şekilde memnuniyete ulaşacağımızı düşünür, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak daima kendimizi geliştiririz.KAYIŞDAĞI OTOEKSPERTİZ konusunda lider durumda.
Myotoekspertiz http://www.myotoekspertizm.com profesyonel ekini ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Adresi ise ; İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kurtoğlu Bey Sok. No:1
(Darülacaze Karşısı) Ataşehir - İstanbul
Myotoekspertizm Telefon : 0216 573 0060 -  0532 059 5160 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Ataşehir Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen ve profesyonel kadrodan oluşan işletmemiz; müşterilerimize her zaman daha doğru, gerçek, hatasız, güncel ve en son teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir. My oto ekspertiz Bu kapsamda sizlere tarafsız bir şekilde yaklaşım gösterebilmek için hiç bir otomotiv satışı yapan firma ile ve birliktelik anlaşma yapmama kararı alarak, müşterilerimizin güven duygusu içinde aldıkları her türlü 4x2 ve 4x4 otomobilaraçları test etmeleri sağlanmaktadır.
Kayışdağı oto ekspertiz bayisinde uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Ataşehir Oto Ekspertiz konularında gerek bir çok ülke ve şehirde, yurt içi gerek gerekirse  yurt dışı eğitim ve seminerlere ve eğitimlere katılarak her zaman her daim ve sonuç olarak teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve gelişen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları sağlanmaktadır. Myotoekspertizm olarak, bizim ne kadar tercih edildiğimizi ve işimize gösterdiğimiz önemin başarılı bir şekilde araç muayene ve ekspertiz bir göstergesi olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

Bilişim Forum

Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları
« : 10 Nisan 2018, 22:35:39 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor